| IubescRapidBucuresti a întrebat:

Daca intr-o dimineata te trezesti in camera cu Fuego si iti zice ca vrea sa iti cante ce faci?

Răspuns Câştigător
| Trippy a răspuns:

Sincer mi-as da una cu fieru de calcat incins.

21 răspunsuri:
| JustMusic a răspuns:

Il trimit la baba absoluta de pe strata.

| 0PopaPorno a răspuns:

I-as zice s-o lase balta si mai bine sa-mi dezpodobeasca bradu ca oricum a trecut Craciunu.

| GroparuVesel a răspuns:

Ii zic ca daca incepe sa cante, urmatorul titlu din Cancan va fi "Fuego a fost, acum nu mai este"

| PedoBarbie a răspuns:

Accept că e ocazie unică în viaţă.

| LolaLollita a răspuns:

Spre binele lui sa nu ma trezeasca el.

| TheStory a răspuns:

Dau o dedicatie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îl ascult cu cea mai mare plăcere. Doar că n-o să am parte niciodată de această ocazie, din păcate.

| IubescRapidBucuresti explică (pentru anonim_4396):

Iti respect raspunsul pentru ca nu potem fii la toti cum mie nu imi place cum canta asta nu inseamna ca tie sau altora nu trebuie sa le placa... da intrebarea a fost doar pentru a mai rande si noiwinking oricum iti respect deciziawinking

| umbrax a răspuns:

Il iau la bataie pana tace din gura

Răspuns utilizator avertizat
| PŞtefaniaP a răspuns:

Ii spun la mama ca a venit Fuego sa ii cante Impodobeste Mama bradul timp de 50 de min pentru 10 lei laughing)

laughing

| Trippy a răspuns:

Caut cea mai rapida cale de a ma sinucide.

| IubescRapidBucuresti explică (pentru Trippy):

Sincer m-as gandi sa ma arunc pe geam

| Trippy a răspuns (pentru IubescRapidBucuresti):

Sincer mi-as da una cu fieru de calcat incins.

| HonneOnna a răspuns:

O chemi pe mama ta si ii zici lui Fuego sa iti cante "Despodobeste mama bradul"

| 7Roby7 a răspuns:

Omul asta e badjocorit de aproape toata Mas-Media din Romania. laughing L-as lasa sa cante, de ce nu?

| IubescRapidBucuresti explică (pentru 7Roby7):

Tu ai sta sa iti cante ala inpodobeste mama bradu... parerea mea asta e prea nesimtit cum o lasa el pe ma-sa sa inpodobeasca bradu singur...ori e handicapat si ii place sa isi chinuie parintilaughing