| anonim_4396 a întrebat:

Unde ai vrea sa te trezesti maine dimineata?

Răspuns Câştigător
April
| April a răspuns:

Interesanta intrebare! As vrea sa ma trezesc in trupul unui albatros ce planeaza peste valurile oceanului fara frica de furtuni si cu dorul de a fi pe deplin liber, satisfacut!(Dar e sigur ca tot in patul meu dintr-o camera a unui bloc dintr-un oras din Romania, ma voi trezi; recunosc, insa ca tu si intrebarea ta pisichera, m-ati scos, pentru o clipa, din rutina existentei.Merci!)

10 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Pe o insula pustie, trezita de zgomotul unui papagalday dreaming

| Silvia a răspuns:

Într-o pădure fermecată, împreună cu toţi prietenii mei. day dreaming

Elianna
| Elianna a răspuns:

In patul lui George Cloony!

| pwp a răspuns:

Langa ian somerhalder

| Alina0491 a răspuns:

Hmm, as vrea si mi-as dori sa ma trezesc in bratele iubitului meu blushing love struck

| Alina0491 a răspuns:

Hei, dar tu?

| Ionutzz97 a răspuns:

La inceputul vacantei de vara

Răspuns utilizator avertizat
| cocoilno a răspuns:

Idem fatacuochiicaprui love struck te iubesc gurita love struck

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hmmthinking Cluj. Sa deschid fereastra, afara sa fie innorat, iar EL sa apara in spatele meu, cu o ceasca de cafea in mana...