| FunHouse a întrebat:

Daca ma masturbez atunci cand am ciclu raman gravida? Si mai exact cu ce anume? Va rog sa nu iasa un mini JB

13 răspunsuri:
| DaVà a răspuns:

O sa ramai gestanta cu o chestie...

| AndutzaAndu a răspuns:

Cu pixu, coada de la mătură, etc etc, tot ce e lung...
O să iasă un macro JB...

| Comy a răspuns:

Ramai gravida cu sangele si o sa nasti un vampir

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Daca te masturbezi cu prezervative folosite tot ce e posibil.

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Abia astept sa te vad cu somonul in brate.

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

straight face Ștupid

ma chis pe ele majusculeeeeeeeeeee uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

| Insomnii a răspuns:

O sa ramai gravida cu o alta chestie si de aici va aparea inca o chestie.
P.S. pe gayber nu poti sa-l nasti ci doar sa-l caci, asa ca stai linistita nu o sa ai un mini gayber.

| Narcis2007 a răspuns:

Ramai sigur...

| DontHaveANamee a răspuns:

Scumpo,sigur ca vei ramane gravida.happy Nu asta iti doreai?hee hee
P.S. Vei naste un ouhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rămâi singură.

| Moler a răspuns:

Nasti un mendebil ca asta http://www.youtube.com/watch?v=KJZRBvKMch8

| Geany_7021 a răspuns:

laughing daca te masturbezi in continuare poate...

| FunHouse explică:

Am vesti mari, am ramas cu un insarcinata cu un somon!

Întrebări recente