| ElySiKazy a întrebat:

Daca maine ai putea sa pleci oriunde in lume, unde ai pleca si de ce?

13 răspunsuri:
| Bastet a răspuns:

As pleca la tine acasa... baietii (Kazimir) stiu de ce

| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

In Slobozia

| Serena1993 a răspuns:

As pleca pe marte
de ce? pentru ca e departe de prostie si de Base

| Serena1993 a răspuns:

@yqoana

yeah.
dar mai intai trebuie sa apelam la smiley

| EvangelineDS a răspuns:

@loolgirl nu vrei si tuu niste companie? ma gandesc serios sa vin si eu cu tine
laughing
ma primesti si pe mine daca vin?
laughing

| EvangelineDS a răspuns:

Pfff atunci o sa astept da sa ma anunti si pe mine da?laughing

| lunarwolf a răspuns:

In New York [ca sa ma lansez ca designer].

As vrea sa stau intr-o ghena. Intotdeauna m-a macinat cum supravietuieste un aurolac in putoarea de absorbante folosite.

| ăăăă a răspuns:

As pleca pe curcubeau pentru ca vreau sa fur aurul spiridusilor, dar sa fiu prinsa de politia spiridusilor, sa fiu dusa in inchisoarea spiridusilor sa evadez devil si apoi sa ma intorc acasa pentru ca mama face prajiturele cu scortisoara :X

| haiZI a răspuns:

Pe o insula pustie.

| iiGabytsa a răspuns:

Eu una nu as pleca, pentru ca imi va fi dor de parintilaughing

| FriendsShow a răspuns:

Pe luna...singur fara nimeni

| buterfly a răspuns:

Cred ca pe o insula tropicala:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In Miserupia cu capitala la Tiamtraso. vreau sa vizitez Zoo`ul de acolo unde se afla Cumputii si Putangutanul. Populatia tarii: 2 mil de Curvezi. Alta atractie turista e manastirea Bagoadanca cu preoti si calugari vechi de cand lumea numiti Curisteni