| SHPP2win a întrebat:

Daca ai putea sa te teleportezi oriunde in lume, unde te-ai duce prima data?

62 răspunsuri:
| haifisch a răspuns:

In Austria, in Alpi. Si as sta acolo toata viata.

| whatevernvm a răspuns:

La Cotroceni...

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Pe luna sa vad daca-i adevarat ca exista steagul SUAlaughing

| Choco a răspuns:

In Egipt :X

| ToxicDump a răspuns:

In tamp, o mie de ani in vitor, aflu tate numere de la loto si sa devin mega bogat laughing

| Eduard a răspuns:

M-as teleporta la concertul lui Bon Jovi pe 10 iulie!

| Teo a răspuns:

In Romania sa o vad pe nepoata si pe sora mea.big grin

| CautNume a răspuns:

Da dar nu putemcrying

| PikaRawrr a răspuns:

In Coreea da Sud.sa-i vad pe SHINee

| SkittlesNuMaiTrecePeAici a răspuns:

Departe de Romania, logic laughing

| errordanna a răspuns:

In momentul asta m-as teleporta in Barlad.Ii simt lipsa cuiva de acolo.

| king4aday a răspuns:

In Mexic, sa vad piramidele maiasilor si de acolo pot merge deja cu trenul pana-n Arizona, sa vad Craterul Meteoritului si Grand Canyon. Buna ideea cu teleportarea, ca mi-e groaza de avion. laughing

| dedekool a răspuns:

thinking cred ca m`as duce prin Europahappy in Peru, Italia, Hawai, peste tothappy.

| BlackR0se a răspuns:

In New York City! love struck

| Seiran a răspuns:

La veceuuu day dreaming smug

| TheOmen a răspuns:

În timp.
pa pa

| DerekMontayne a răspuns:

Eu m-as duce intr-o lume unde e numai soare,veselie,si nu imbatranesti nocidata,in loc de apa e suc si multi de ciocolata cu inghetata,pomi care dau biscuiti si briose,dealuri albastre,move,roze, toate culuprile, dar mi-as lua si prieteni acolo si sa fie numai case de turta dulce.

Dai fundita?!big grinDD

| Freshh a răspuns:

Acasa

| oBanan? a răspuns:

IN Spania

| SHPP2win explică:

DerekMontayne, raspunsul tau merita cu adevarat o funda...
pacat ca nu o sa o primesti
motivul este ca ai cerut acest lucru
fudita se da pentru raspunsuri frumoase intr-adevar, dar nu o sa ti-o dau pentru ca ai cam cersit sa zic asa
si apropo, multumesc tuturor pentru raspunsurile: "la veceu", "nu stiu" si "acasa"
de ce va mai obositi sa scrieti daca nu va pasa? rog doar raspunsuri serioase
MULTUMESC ANTICIPAT

| MrsPink a răspuns:

Daca as puteas m-as duce fiz in centrul pamantului dar as vrea sub forma unei celulelaughing

| ÐaÍÍÍa a răspuns:

In Hawai!
tu?

| danaG a răspuns:

In calpe(statiune in alicante)sau in tarifa(in cadiz)

| danaG a răspuns:

Http://youtu.be/V1bFr2SWP1I
cred ca atunci cand asculti mel asta, auzi, vezi si simti ca esti in cel mai frumos loc dp Pamant!

| LAlex a răspuns:

In Japonia. As vrea sa vad in realitate daunele provocate de acel dezastru.

| Diavolulestefemeie a răspuns:

Ma-si duce in egipt love struck Ador egiptul dar din pacate nu am fost acolo si nici nu stiu daca voi merge acolo vreodata straight face

| KiryuZero a răspuns:

M-asi teleporta in orcice magazain, asi lua ce as vrea, si m-asi teleporta acasa

| Ionut6999 a răspuns:

Intai m-as duce in venetia apoi varful turnului eiffel, apoi in london eye, apoi pe sfinx, si in final in varful statuii libertatii

| razvan12345 a răspuns:

In studiourile de la redtube

| teodorika24 a răspuns:

Mas teleporta in asia in coreea