| kally a întrebat:

Daca maine ar fi ziua unui foarte bun prieten de-al vostru, ce cadou ti-ai face/cumpara?(cadou original, funny, traznit)

8 răspunsuri:
| Deyutza a răspuns:

O pereche de chiloti (boxeri) tongue

| noktambul a răspuns:

De ziua prietenilor mei, de obicei nu-mi fac/cumpar cadouri, nici originale, nici funny, nici traznite. Le fac/ cumpar lor cate un cadou original, funny sau traznit.

| Anonim69 a răspuns:

Maine e ziua meaday dreaming si deja am primit o pereche de casti mari albastre si cun tricou genialday dreaming. Eu de obicei cumpar cate o curea cu tinte si tricoupuppy dog eyes! utile si dragute:X

| Anonim69 a răspuns:

Multumesc multttttt:X >big grin

| Phutui a răspuns:

Incearca sa faci un bici din piele cu 15 fire, si fiecare fir imparte sa fie impletit si sa aiba 30 de cm lungimelaughing. si ambaleaza-l intr-o cutie plina de floricelebig grinsmug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai e ziua prietenului și eu îmi fac mie cadou? E cam stupid. De obicei bem o bere împreună, sărbătoritul face cinste, eu la rândul meu și tot așa.

| kally explică:

@JustAnAtitudine. iti multumesc pentru raspuns si pentru ideile tale.pana acum e cel mai bun, fiind si singurul. daca n-o sa fie altele in mod normal o sa-ti dau tie fundita, dar trebuie sa mai astept putin. aa, si daca o sa-ti dau fundita, NU este nevoie sa faci o intrebare numai pentru mine, e ok, multumesc!big grin

| kally explică:

@cutyourtongue,,, la multi ani pentru maine!>big grin