| lalalalallll a întrebat:

Dacă moneda națională ar fi "fericirea" cât de bogat/ă ai fi?

24 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

N-as avea bani nici de o caramea.

| Pralină a răspuns:

Mai saraca decat economia tarii de acum...

| ViezurE a răspuns:

Aş fii sărac lipit.

| lalalalallll explică:

Nu mă mir cum de unii ne spun "nefericiților". straight face

| Deny1333 a răspuns:

Atât de bogată încât mi-aş cumpăra de mii de ori costumul Evei.

| Mişaaa a răspuns:

Dacă nu aţi pune aceeaşi întrebare de 'enşpe mii de ori aţi părea mai inteligenţi.

| lalalalallll explică (pentru Mişaaa):

Tu chiar crezi că pari tare când faci pe fițoasa? -___-
Mai ai și draci pe Annitu că are cel mai tare blog din lume.

| Mişaaa a răspuns (pentru lalalalallll):

"Cel mai tare blog"?
Pot să copiez şi eu nişte chestii apărute de 'enşpre ori pe net şi să le pun pe un blog.
Nu e mare filosofie.

| SuperNovaaaaa a răspuns:

Aş ajunge să curăţ cocina de porci.

| XxBalonasheeXx a răspuns:

As fii cersetoare laughing
Sau in cel mai bun caz as avea 1 leu laughing

| Holocaust a răspuns:

M-aş chinui să trăiesc de pe o zi pe alta.

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Http://www.TPU.ro/......t-a-ai-fi/
Te repeti te repeti te repeti te repeti

| lalalalallll explică (pentru Cheloo20cmRecords):

Nu am găsit-o pe TPU, ci pe internet -^-

| Loveis4free a răspuns:

Leftera

| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns:

As fii ingropata in datorii.

| Frunziix3 a răspuns:

As sta la coltul strazi.sad

| TheScamy a răspuns:

Pai,cu tine si cu Pralină(si cu LumeaInTreiDe, Musique, Cocolaticaaaa)As fi cea mai bogata de pe planetabig grin

| lalalalallll explică (pentru TheScamy):

Eu aș fi cea mai bogată de pe planetă dacă ai mai intra pe mess waiting

| infires a răspuns:

Pai cu 3 lei salariu pe luna, si cu 5 sa platesc curentu'...naspa rau...

| Luori a răspuns:

Daca tot ar fi nationala, atunci as vrea sa fiu manelista ca sa strig " fara numar, fara numar, fara numar, fara numar, fara numar, fara numar, fara numar, fara numar, fara numar!"

| aFurisit a răspuns:

As avea parte de 1 FERICIRE in fiecare zi happy

| UnleashedPsycho a răspuns:

Dacă aş avea 1 leu ar fi ceva maginific, dar nu prea cred.
Sayonara!

| alina58 a răspuns:

Nici bani sa trec strada nu as avea straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se zice ca cu cat esti mai inteligent cu atat esti mai nefericit...
La ce inteligenta(si modestie) am as fi sarac lipit pamantuluistraight face