| Evangeline a întrebat:

Cat de bogat ai fi, daca moneda nationala ar fi "fericirea"?

10 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| BlancaFantasma a răspuns:

N`as avea un sfant in buzunarrolling on the floor

| Jack a răspuns:

Cand merg la femei rolling on the floor gen Tziriac rolling on the floor:X!

| onlyou a răspuns:

Destul de bogatawinking

| TheCrab a răspuns:

As fii lefteraa.talk to the hand.n-as avea ce sa manancstraight face

| adi123_2132 a răspuns:

As fi un bill gateswinking

| SerbanElyan a răspuns:

As fi foarte fericit... da fericire tot nu am... decat bani rolling on the floor

| RrreeallTtiiMee a răspuns:

As fi destul de bogata...pacat ca nu e fericirea moneda nationala!

| Petre a răspuns:

Milionar.

| Spufulette a răspuns:

As putea sa il cumpar pe Bill Gates cu tot cu Microsoftul luibig gringlumesc, as fi destul de bogat