| AlexTm a întrebat:

Daca moneda nationala ar fi "fericirea", cat de bogat ai fi ?

8 răspunsuri:
emanuellex
| emanuellex a răspuns:

Depinde daca stii sa iti numeri monedele bine. Este chestie de numismatica sentimentala. In cazul meu, contul ar fi foarte gras. Iti doresc la fel.

| AnonimA a răspuns:

Buna

Cred ca as fi miliardara...acum

Insa peste cateva zile fercirea mea nu mai exista deci as fi LEfterasad

Bafta

| pink10 a răspuns:

As fi super extra mega giga bogata love struck laughing

| NoChanceForUs a răspuns:

Aș avea bani de...traversat strada.

| crysty08 a răspuns:

Aj cauta in gunoaie in momentu de fata

| Bylok a răspuns:

M-as afla la limita de supravietuire

| vẵñåtoяUdỉñPådUяε a răspuns:

Hmm...tare asta. Eu cu siguranta as fi L-e-f-t-e-r-a! Leftera! sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În momentul de faţă sunt fericită pentru că... iubesc şi sunt iubită. Iubesc începutul unei trăiri frumoase şi refuz să cred că există sfârşitul.
M-aş considera bogată, dar nu aş ezita să împărtăşesc şi celor din jurul meu câte un zâmbet. Nu sunt egoistă pentru că fericirea mea constă să-i văd şi pe ceilalţi fericiţi.

O zi cât mai plăcută în continuare! happy