| LiveWhileWereYoung a întrebat:

Daca moneda nationala ar fi "fericirea", cat de bogat ai fi?

9 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Destul e bogata.

Răspuns utilizator avertizat
| eurynomus a răspuns:

Dar daca moneda nationala ar fi cea din Botswana. cat de bogati ati fi? laughing

| h3r a răspuns:

La fel de saraca, tot aia e.

| N0xEterniS a răspuns:

laughing Sa ma duc la magazin, sa iau o sticla de suc si dupa sa ma rad la vanzatoare rolling on the floor)

| SkizoMetal a răspuns:

Printre cei mai bogaţi. ^^

| caterinasmile a răspuns:

As fi fericita daca as avea ce am acum :prieteni, familie si o iubirea mea! :X :X Foarte frumoasa intrebarea, Bravoo! o ador!

| FckYeah a răspuns:

M-as sterge cu ei, dupa ce m-as căca... I-as folosi pe post de prosop... As da la oamenii saraci incontinuu. si ***

| DrAg0SLykoz a răspuns:

Oricum as fi...tot zgarcit ramanrolling on the floor)