| anonim_4396 a întrebat:

Daca o fata ii spune altei fete ca o iubeste, aceasta ii va spune ca ea o iubeste mai mult. Daca un baiat ii spune altui baiat ca il iubeste, acesta ii va spune ca este gay. Is it true guys?

6 răspunsuri:
| PotcaPădurii a răspuns:

Daca o fata mi-ar spune ca ma iubeste, i-as da foc si as arunca-o pe ferestra. Daca un tip mi-ar spune ca ma iubeste, m-as arunca eu pe fereastra. Dar daca cei doi ma injura, le ofer cel mai minunat zambet din lume...

| Polaris a răspuns:

Http://i.imgur.com/btuSb.jpg Și cam asta mi-am lipit eu pe geacă azi.

| Foxie2 a răspuns:

Nu