| Kld1999 a întrebat:

E normal ca o fata cu iubit sa ii spuna altui baiat ca il iubeste?

Răspuns Câştigător
| deea3507 a răspuns:

Da. numai ca baiatul cu care sta in respectiva relatie, nu se numeste iubit. mai degraba un sponsor sau ceva.

4 răspunsuri:
| UnBroken2016 a răspuns:

In ziua de azi, da.

| Metalheadforever666 a răspuns:

Depinde,daca acel baiat este o ruda atunci e normal sa-l iubeasca, daca este un prieten atunci il iubeste doar ca prieten, dar daca acel baiat nu este nici ruda nici prieten atunci il iubeste in adevaratul sens al cuvantului.

| Lidiiiiiii a răspuns:

Totul este posibil. Deoarece fata nu mai are sentimente pentru iubitul ei ci pentru acel băiat

| Dedi1314 a răspuns:

Da. daca asta e ceea ce simti