| AnonimuszWss a întrebat:

Daca pisica lu' Nea Vasile e surda, cati iepuri se inmultesc intr-o noapte fara stele?

11 răspunsuri:
| Alyra a răspuns:

Păi vor fi atâţia iepuri câte stele sunt pe cer, doar că vor ieşi făr urechi.

| Xtadelo a răspuns:

Fara numar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreo șaișpe' grame pe scara richter.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici Romania, Bucuresti, va fi ora exacta, atentie se'nchid usile urmeaza statia erorilor cu valizele nu avem ce cauta in buzunarul meu ai gasit sa te incalzesti?

Răspuns utilizator avertizat
| umbrax a răspuns:

| OskarRM a răspuns:

Astă vară de Crăciun, m-am urcat într-un căpşun şi-am mâncat atâtea mere de m-am săturat de pere.

| DannaK a răspuns:

Doi iepuri

Întrebări recente