| PedoBarbie a întrebat:

Dacă soarele e o portocală, luna ce este?

51 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

O legumă.
Probabil țelină. (ca achenă mă refer)

| єχcєєℓ a răspuns:

Un sejur de câteva luni unde mergi cu soțul/soața ca să te distrezi într-un loc exotic, palmieri, soare-cald și țâțe

| Naяutσ a răspuns (pentru єχcєєℓ):

> (. Y. ) <

*boobies hug*

| Ashadow a răspuns:

Luna este una.
Una este luna.
Doua maini copilul are
Trei crai vin din departare
Patru boi trag la caruta
Cinci sunt degete la mana
Sase zile lucratoare
Sapte zile-n saptamana
Ăăă, am uitat, ajutati-ma. Oricum, citeste de jos in sus.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ashadow):

Seara asta am chef de glume proaste:
- Ce intră în apă şi nu se udă?
- Ashadow.

| Ashadow a răspuns (pentru anonim_4396):

In seara(vara, acelasi lucru) asta am sa ma-ndragostesc...
-Ce aterizeaza pe apa si pluteste?
-Crucified

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ashadow):

*îi fâlfâie inimioara şi bagă o melodie de dragoste auzită pe la Blejoi la lăutari* (da mă ştiu, am acest har de a strica buna dispoziţie a îndrăgostiţilor [ee, nu chiar, nu ştii tu cât de mult te iubesc (am oprit troleala demult])
- Ce este mare, groasă şi uşor cenuşie?
- Umbra umbrei lui Ashadow.

Băh ăsta, ai observat că n-am mai vorbit prin mesaje private din 9 decembrie '013? N-ar strica să reîncepem activitatea kiss.

| Ashadow a răspuns (pentru anonim_4396):

N-am mai vazut atatea paranteze din clasa a patra.

9 dec? Si nu te-am intrebat ce ai primit de mos Nicolae?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ashadow):

Păi nu eşti chiar acum clasa a patra?

Ba da, parcă.

Mă bucur tare mult că am deschis calculatorul chiar acum.

| Ashadow a răspuns (pentru anonim_4396):

...practic e semestrul 2 deci sunt aproape a 5-a tongue

Mda, ce noroc.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ashadow):

...practic d04r u day kul04r3 v13tzyy m3l3 love struck

| Ashadow a răspuns (pentru anonim_4396):

Ma simt ca un tv color

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ashadow):

Şi uite un videoclip pentru cei care nu ştiu ce este iubirea adevărată: https://www.youtube.com/watch?v=LlzOhhvhHfA&list=UUZ6rqRj8nmOkvycvlxF0ngw
Poţi să dai click liniştit, că nu-i nicio manea.

| Ashadow a răspuns (pentru anonim_4396):

Am dat click si pe urma am citit partea cu "nu-i nicio manea" laughing

Mi-ai patat istoricul, prhntzsa mhea.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ashadow):

Vay ce okelary shukari ai preentzhu mheu.

Stai mă puţin, abia îi 11 fibruarie iar lumia se priegîteşte di valentine's day? Deci însamnă că eu trebuie să-mi umflu colăşelul şî să-mi cumpăr cremă di anti-insolaţîie pientrî chelie că acu' vini iulie măi tăticule... Iar chelîia mea îi mai străluşîtoari dicît a ta, sâc-sâc.

| Ashadow a răspuns (pentru anonim_4396):

...nu-s ochelari

iulie...iulie...nu cred esti deja a8-a?! O.O :OOOOOOOOOOOOOO :XXXXXXX :*
M-ai luat cu 3 ani, ej prea bhbh ptk mhn :********

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ashadow):

Eşti atât de simpatic şîîî dulşie. (probabil tu mi-ai fi zis să am grijă să nu fac hipotermie dacă ţi-aş fi spus că eşti cam... rece)

Ai luat-o prea pe mirişte, sunt a 11-a, ce dracu... Dac-aş fi fost a 8-a mi-aş fi văzut dă eksamene, nu i-aş mai fi admirat urticariile de pe obrăjorii lui Fănoiu de la Medgidia, cum fac exact acum.

Acum tu du-te şi învaţă-ţi pentru bak-ul de admitere la gimnaziu, nu se intră cu sub 9, 90. Ysus e cu ochii pe tine. Gud nait.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ashadow):

Aaaaaaaaaaaaaaa, şi stai să mai completez cu ceva, scumpetebatting eyelashes :

*old Cruci mode on*
t33333 1wbesk enooooooooooooorm puyshorul mhew doolc3, t3 pup shyh teh halesk yn styl versace :X:X:X:X:X:X:X:*:***** < 33, oy4swm1n4s4i :X

| Ashadow a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu mai 3b sa rpt nimic k ham hnvatat atata d la tin.(~~prhntzeso~~)

A da si t http://fc07.deviantart.net/fs32/f/2008/194/a/4/cute_poop_by_rubymax1.jpg

~~~din cauza ta imi apare Guta la recomandari pe youtube, gandeste-te la asta~~~

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ashadow):

Ce curvărie... de ce mi s-au şters răspunsurile astea?
http://i.imgur.com/uE0hV68.jpg

Iar din cauza ta îmi apare fănoiu de la medgidia la recomandări, preentzul meu.
http://i.imgur.com/g4Pj8rw.gif

| Ashadow a răspuns (pentru anonim_4396):

Adminii nu ti-au putut intelege nivelul ridicat de cunostinte si au devenit gelosi.
Ma mir ca a rezistat conversatia asta pana acum.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ashadow):

Mă bucur că-mi omagiezi nivelul meu ridicat de inteligenţă, nu ştiu ce-aş fi făcut fără tine sau dacă n-ai fi existat. Probabil împărţeam o cazemată cu viermii făcută din lavete prin şanţuri.

Mă bucur mult că exişti. Din 700.000 de sfulete care zac aici, doar tu eşti sultanul. Tu-mi procreezi un harem de sentimente ce-mi fac inima garaj ce încapi doar tu-n el.

HăHă. Respect reciproc.

| suităr a răspuns:

*caută*
Luna este singurul satelit natural al Pământului,[3] și al cincilea ca mărime din Sistemul Solar. Este, totodată, cel mai mare satelit natural al unei planete din Sistemul Solar raportat la mărimile dintre acesta și planeta Pământ, având un sfert din diametrul Pământului și 1/81 din masă. Luna este al doilea satelit ca densitate după Io, unul dintre sateliții lui Jupiter. În rotația sa sincronă în jurul Pământului, Luna prezintă aceeași față a sa, cu mici schimbări. Priveliștea selenară cuprinde conuri vulcanice întunecate, zone de pământ și cratere de impact.

| LordBolton a răspuns (pentru suităr):

Copy-paste laughing

| suităr a răspuns (pentru LordBolton):

Noo.

| BellaVampire a răspuns (pentru LordBolton):

Atat de adevarat! laughing

| BellaVampire a răspuns (pentru suităr):

Ba da! Se vede dupa literele ''ă'', ''î'' s.a.m.d. ca informatiile sunt de pe Wikipedia tongue

| suităr a răspuns (pentru BellaVampire):

Evident că sunt de pe Wikipedia că doar nu am scris din căpățâna mea tot.
Hm, mă simt ofensată și flatată in același timp și-s doar niște vorbe din capul meu.
Și idioții ăștia nu fac sezonul doi din Attack on Titan, hă?
Bine deviem de la subiect.

| Ayako a răspuns:

O lămâie retezată.

| LordBolton a răspuns:

Satelitul natural al planetei noastre.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un satelit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O banana incovoiata laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prezervativ.

| m1dn1gh7 a răspuns:

O portocală putrezită.

| DoriKat a răspuns:

Luna= o roata mare de cascaval sau o mamaliga

| lalaballet a răspuns:

Cascaval sau banana

| Netrider a răspuns:

O bijuterie de argint

| JustHappiness a răspuns:

Brânzică.

| lc13cm3 a răspuns:

O roata mare de cascaval.

| Solitude15 a răspuns:

O lamiia, o bucata de cascaval... putem da mii de raspunsuri.o banana

| w0nderboy a răspuns:

Un rotund alb.

| BellaVampire a răspuns:

O bucata de branza :3

| godge a răspuns:

Un mar taiat

| MoarteaLaConserva a răspuns:

Cealaltă portocală.

| Troll2332 a răspuns:

Cacat gri

| Troll2332 a răspuns:

Sau Whiski improvizat inghetat

| Lia_Emi_2000 a răspuns:

Cornul auriu al serii

| ladybug238 a răspuns:

O banana...

| CuteKitty a răspuns:

O bucată mare de brânză. Mare, mare, mare!