| anonim_4396 a întrebat:

Daca te sinucizi, sari de la etajul 15 cauza decesului va fi covid?

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Nu, si nu diagnosnticheaza nimeni cazuri de covid la misto. Astea is doar vrajeli care le spun aceiasi oameni care viseaza conspiratii si elite mondiale.

3 răspunsuri:
| Lorena6879 a răspuns:

Și la știri am văzut ca un om a murit de cancer la colon și doctorii au zis ca a murit de covid, deci asa se mai întâmplă.
Si înainte de covid unii oameni mureau din gripă și răceli. Acum după ce a apărut covid ciudat ca nu se mai raportează decese din cauza gripei și a răcelii, și majoritatea spun ca"de la covid a murit ".

| PainTech a răspuns:

Va fi 5G.

| Dddonkey a răspuns (pentru Wr3nch):

Cum vine ca oamenii cand au diferite pareri sunt conspiratorii, dar tu care nu cred ca numerii mortii sau nu le faci autopsiile sa vezi de ce au murit. esti asa de increzator ca nu are cum sa se intampla? Adica daca spitalele din Usa primesc banii pentru cazurile de covid nu credzi ca ar putea spune ca a murit de covid(ca la o adica oricum e mort) dar si in ideea de greseala ar putea exista posibilitatea. Nu cred nici eu in unele conspiratii dar sa cred chiar totul ca doar imi da bine la narativa mea nu sunt de acord.