| AnemonaP a întrebat:

Dati-mi chestii amuzante de spus la telefon. Farse, dar sa nu fie obscene va rog, foarte amuzante, cat mai multe. Funda +vot
P. S. Fara raspunsuri stupide!

Răspuns Câştigător
| PotcaPădurii a răspuns:

Poti sa suni la un numar necunoscut si sa-l anunti ca a castigat 500 euro.
Daca ai minute suna doi oameni care nu se cunosc de pe telefoane diferite si punele pe speaker.Sa vezi cum o sa se certe,
Asta-i chiar sadica.
Suna la cineva si transmite-i condoleante. Cand o sa te intrebe mort de spaima cine a murit, sa-i raspunzi sec pofta de viata.

2 răspunsuri:
| Cåpåċεl a răspuns:

Nu prea stiu dar iti zic una mai oh go on
Daca raspunde un baiat la telefon intreaba`l asa"Ce faci iubi, mai stii cand ne-am intalnit aseara in boscheti?"
Pa, pa.

| inghetataaaaaa a răspuns:

Pai: cum suna asta auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu si dai din degete sau sa faci farse ca si cum ai fiii iubita sau iubitul sau ceva apropiat ca sa provoci cearta intre ei.cu placere paaaaaaa