| DianaPaula14 a întrebat:

Dati-mi niste bancuri amuzante da nu foarte lungi! Cel mai bun ia funda

Răspuns Câştigător
| Stefania3001 a răspuns:

-Mami! Tata iar s-a imbatat!
-De unde stii?
-Barbiereste oglinda din baie.
DOI BETIVI IESIND DINTR-O BERARIE:
- BA, AM UITAT SA MA PIS!
- NU-I NIMIC, TE INVAT EU.
Un tip intra intr-un magazin cu obiecte pentru vinatoare.
-Buna ziua, aveti pantaloni de camuflaj?
-Aven dar nu-i gasim!
-Stii bancul ala cu iepurele in baie?
-Nu!
-Nici eu, ca usa era inchisa.
Un caine merge prin desert si spune: Daca nu gasesc un pom, fac pe mine!
- Cand cer baietii mana fetelor?
- Cand s-au saturat de-a lor
Cum se numeste femeia care stie mereu unde este sotul ei?
- VADUVA!
-Ce trebuie sa-i faci unui hipopotam cu diaree?
-Loc!
Asemanarea dintre un urs panda si o virgina: amandoua sunt pe cale de disparitie.
Ce e mik, negru si il doare inima?
adrian copilu` minune
UN VANATOR ESTE INTREBAT; CE CALITATI II TREBUIE UNUIA CARE VANEAZA ANIMALE SALBATICE?
-TREI LUCRURI; OCHI BUNI, MANA SIGURA SI VOCE TARE.
-DAR VOCEA TARE PT. CE?
-SA FIE AUZIT DACA STA IN VARFUL COPACULUI SI CERE AJUTOR.
De ce nu alearga melcul?
-Pentru ca i-ar falfai ochii!
--Ce face un licurici care ia Viagra?
--Se face neon!
Doi orbi merg la cinema. Unul se pune in primul rand iar celalalt mai in spate. Cel din fata zice '' Ba vezi '' iar celalalt zice '' NU '' si el ii spune '' Atunci hai mai in fata '
Pe usa unui student din Poilitehnica inainte de revolutie :
" Daca nu sunt la paine cauta-ma la oua
Doi indragostiti pe marginea unei prapastii. Ei ii e cald si el ii face vant.
Un avion se prabuseste intr-un cimitir. Politistii recupereaza 3000 de victime...
Un cersetor in New York:
-Aaaajutati un biet cersetor orb! Aaaajutati un biet cersetor orb!
Si am impresia ca sunt si negru...
- De ce a murit melcul?
- S-a uitat in priza.
Te pun la pat, sunt umeda si intru in tine, te fac sa gemi si sa urli, nu te speria, sunt eu, GRIPA.
Anunt in ziar:"Angajam clovn, rugam seriozitate"
Un tip intra intr-o berarie:
-Dati-mi o bere, imi astept nevasta aici.
-Bruna sau blonda? il intreaba chelnerul.
-Nu stiu, de abia a intrat la coafor.
CULMEA SPORTULUI
Sa alergi singur si sa ajungi al doilea la finish.(m)
Erau doi homosexuali la piscina:
Unu din ei zice : Hai sa ne dam la fund!
Stiti varianta scurta de la SCRISOAREA 3
- Tu esti Mircea?
- Nu.
Un om avea un cal negru si unul alb!
K sa-i deosebeasca, la unu i-a taiat coada!
afirmatie:CINE SE CULCA ODATA CU GAINILE... O FACE SI A DOUA OARA!
Stilpul se apropia cu viteza, am incercat sa il evit dar... a intrat in mine!
Erau odata doua baloane prin desert, un balon ii spune celuilalt: "Uite un cactussss"...
-Ce e mic, negru si bate la usa?
-?
-Viitorul
-Cand prinde trabantu' viteza maxima?
-?
-In cadere libera, dar sa nu se agate de-o frunza.
2 vulturi erau pe o craca:
unul era plesuv si unu era sa cada
Anunt: "Tanar, cu defect de vedere, caut o tanara, placuta la palpare"
Cel mai micinos animal: ursul, zice "mor, mor" si nu moare...
Ce e o linie alba in desert?
... o ata alba
Ce e o linie neagra in desert?
...umbra atei
Fundalaughing?

2 răspunsuri:
| croissant a răspuns:

Un turist la un hotel vorbeste cu receptionerul:

- Tariful nostru este urmatorul: 100 dolari pe noapte, pat si micul dejun, sau doar 10 dolari daca va faceti ingur patul.

- Foarte bine, imi aleg varianta sa-mi fac singur patul.

- OK! Poftiti fierastraul si ciocanul, ramane doar sa faceti rost de cuie.

O discutie intre doi copii in camera lor. Baietelul catre fetita:

- Ce-i vei cere lui Mos Craciun anul acesta?

Fetita: O papusica Barbie. Dar tu?

Baietelul: - Eu ii voi cere un Tampax!

Fetita: - Tampax? Ce e asta?

Baiatul: - Habar n-am, dar zic astia la televizor ca daca-l folosesti poti merge la plaja in fiecare zi, sa mergi cu bicicleta, la piscina, sa dansezi, sa alergi, sa faci o multime de lucruri. fara ca nimeni sa-si dea seama!

(tampax sunt tampoanelaughing

| CrazzyGirlCsm a răspuns:

****De ce nu stiu blondele sa calculeze pe calculator 10+7? Ca nu gasesc tasta 10

****O blonda se duce la benzinarie si-l intreaba pe vanzator ce benzina are.
-95 si 98, raspunde angajatul.
-Dar de anul asta nu aveti?
***Mos Craciun sta în seara de Ajun în fata lui Bula. Îi arata cu degetul si îi spune:
-Ai fost cuminte anul acesta?
La care Bula:
-Tata, Mosul asta ma ameninta! Suna avocatul!

***Ce face o blonda in desert? -sterge praful!

****Q: Care este diferenta intre blonde si semnele de circulatie?
A: Unele semne spun stop.
****Din ce este facuta o bomba?
Din ardeleni si moldoveni.
De ce?
Pentru ca ardelenii sunt prosti de bubuie si moldovenii se imprastie.

***Stiind faptul ca Bula spune numai prostii, profesoara le spune fetelor ca atunci cand Bula o sa spuna ceva sa iasa afara din clasa. Vine inspectia si are si Bula dreptul la o parere.
- La noi in cartier s-a deschis un bordel.
Fetele ies rapid. La care Bula:
- Nu asa repede, c*rvelor, ca nu primesc minore
****-Alo, greseala?
-Nu!
-Pai atunci sa vorbim!

****-Alo, familia Lupulescu?
-Nu, aici e familia lu' Ionescu!

****Badea Gheorghe se duce in Korea.Il asteapta un corean foarte amabil la aeroport, care-l salutasickYon KUNKOY - Gheorghe... Cu doua