| OanaKJY a întrebat:

Dau o mini-petrecere de Revelion cu 2 prietene, si nu prea stim ce sa facem.
Petrecerea va avea loc la una dintre fete.
Daca aveti ceva idei, mi le ziceti si mie? Am nevoie urgenta de ceva amuzant ce sa facem:*
FunDA la cele mai amuzante si multehappy

2 răspunsuri:
| MOONWalk_8865 a răspuns:

1.Sa povestiti despre toate lucrurile amuzante care au fost in 2010
2.Sa spuneti bancuri(ca la orice petrecere sa va amuzati)
3.Sa puneti muzica si in casa sau macar in camera sa fie intuneric si sa nu conteze cat de bine dansati(va "prostiti")
Si... eventual sa faceti ceva ce se mai face la petreceri(sa faceti ce va amuza, sa va simtiti bine si chestii in astea)

ei sper ca ti-am fost de ajutor... daca o sa imi mai vina idei o sa mai scriu

pawave

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu...