| daniellla a întrebat:

Hei TPU, am nevoie de niste idei pentru o petrecere.Deci,in curand este ziua unei prietene destul de apropiate si vrem sa-i facem o petrecere surpriza deoarece ea mereu ne-a surprins pe noi, dar nu am cine stie ce idei cum sa fie petrecerea organizata. Vreau sa-si aminteasca ziua aia pentru totdeauna:X.Astept idei.

Răspuns Câştigător
| maryana5 a răspuns:

Vorbeste cu parintii ei si cu mai multi prieteni sau colegi. Un loc ideal pentru. o petrecere surpriza ar fi la ea acasa, deci trebuie sa o tii toata ziua pe afara ca sa aveti timp sa pregatiti totul. Ca sa nu se prinda, eu zic sa va comportati cu totii cat mai normal posibil. Ii dati o parte din cadouri eventual mai devreme ca sa nu banuiasca nimic. Iar spre seara pregateste-i o capcana, in asa fel incat sa mergeti amandoua la ea acasa. Iar cand intrati pe usa, tadam! Luminile se aprind si petrecerea incepe big grin

Clar nu trebuie sa lipseasca baloanele sau un tort aspectuos happy Ehe. lasa-te purtata de imaginatie si totul va iesi struna. Bafta!

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat