| CookieMonsterRawr a întrebat:

Hello >^^ prietena mea face 18 ani, si isi va tine o mica petrecere cu niste prieteni imi apropiati, m-am gandit sa ii fac cadou o rama frumoasa cu o poza[ colaj] cu noi 2...dea lungul imi multor ani >:X. ce ziceti? si as mai avea nevoie de ceva idei. sa facem petrecerea imi amuzanta.de exemplu.sa o aruncam de 18 ori.si de astea >:X cel imi bun raspuns primeste funda >:X mersi :*

1 răspuns:
| ladyMillion a răspuns:

Saluthappye draguta ideea ta...dar stii ce ar fi si mai dragut? si mai original? un portrethappype A3, cunosc o tipa in brasov care se ocupa si ia 50 de lei,dar iese foarte bine, si asemanarea este izbitoare, mai multe detalii la id-ul arina_marinaa