| NoName1234 a întrebat:

Am o petrecere in pijamale pe 3 iunie de ziua mea! Implinesc 11 ani! O sa fie cu 5 fete petrecerea. Am mai pus intrebarea asta odata dar vreau mai multe raspunsuri! Aveti vreo idee ce sa facem?

Răspuns Câştigător
| 16.laura.16 a răspuns:

Sa jucati carti, adevar sau provocare.
Sa dati note baietilor.
Sa va provocati una pe alta sa va spuneti cele mai ascunse secrete.
Sa spuneti bancuri.
Sa ascultati muzica.
Sa palavragiti muuuult.
Sa faceti un concurs de karaoke.
Sa pregatiti ceva de mancare impreuna.
Distractie placuta!

7 răspunsuri:
| Farcas a răspuns:

Sunt o gramada de lucruri pe care le puteti face.Cantati,dansati,barfiti,jucati-va jocuri, spune-ti bancuri, bateti-va cu perne, vizionati filme dragute (uite unul frumos potrivit pentru varsta voastra Home Alone ) mancati popcorn pizza chipsuri; cu toate ca, contin calorii e seara voastra si e permis orice.
Distractie placuta.

| Doar eu_8334 a răspuns:

Pai puteti sa jucati diverse jocuri (adevar sau provocare, urmatoarea carte etc.), sa faceti teste de personalitate, sa aveti discutii libere, sa va bateti cu perne laughinglaughing puteti sa faceti multe lucruri interesante... aveti nevoie de putina imaginatie. Mai ai timp sa te gandesti abia suntem in aprilie.

La multi ani!

| otilikapostolik a răspuns:

Pana pe 3 iunie :-DDDD

| gux2 a răspuns:

Pai sunteti fete puteti face toate lucrurile crezy din lume make-up, fotos, danceing oricum este locul si timpul potrivit pentru gossipeala oricum ideeile o sa iti vina pe loc si o sa va distrati succes cu petrecerea si happy birthday

| FemeiaPaiangan a răspuns:

Face-ti ce va place voua mai mult.(Dar sa nu distrugeti casa laughing.)

| spiga92 a răspuns:

Cheama 2-3 baieti mai mari si o sa aveti ce sa faceti...happy

| misteriousgirl a răspuns:

Eu zic ca aveti destule optiuni.inchiriati un film sau il descarcati online de pe internet. daca as fi in locul tau pentru ca si eu sunt de varsta ta as alege un film de groaza.mai puteti sa va bateti cu pernele...sa va jucati jocuri(adv sau prov), sa cautati pe net teste si sa le faceti, sa vorbitihappy asta nu se rezuma la ce sa faceti pentru ca daca sunteti prietene si sunt si mai multe totul vine de la sine. puneti muzicaa tare si totul o sa decurga foarte bine pe parcurswinking