Întrebare recomandată | TPU.ro a întrebat:

De anul nou ii faci o farsa la telefon lui Smiley. Cum anume il pacalesti?

160 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Ii zic ca o sa aiba un copil cu. minehee heerolling on the floor

| darrio2007 a răspuns:

Cosmote a dat faliment.Si nu mai poate plati salariile.

| mona a răspuns:

Ca...conducerea PRO-TV a facut ceva modificari si s a ajuns la inlocuirea lui Smiley din juriu,, vocea Romaniei,, cu Pavel Bartos

| KoreaJapan a răspuns:

Ii spun ca zombii vor sa ii faca cadou un catelus pufos violet si ca vor ciocani la usa lui in orice clipa laughing

| Awesom a răspuns:

Ii spun ca-l vrea Cosoi inapoi.

| onasis1961 a răspuns:

Ii vorbesc cu vocea Laurei Cosoi!

| IsabelaIssa a răspuns:

Ii spu ca i-am luat cadou o tabletaaa cu net/aaa, dar de fapt ii dau un telefon vechi big grin

| powergirl a răspuns:

Ii spun asa draga smiley cel mai bun prieten al tau si coleul tau pavel are o bronsita si nu poate sa mai prezinte cu tine romanii au talent asa ca te-a rugat sa iti cauti alt coleg

| kurinkita a răspuns:

Ii zic ca il caut oriunde ar fi sa-l las fara de nuci fiindca mi-a lasat sora gravida.

| DraGfirE a răspuns:

Ii spun ca a fost o eroare la vocea romaniei laughing

| zăGhost a răspuns:

Ii dedic Fara Zahar - Smile.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Îi spun că a cîstigat la loteria viselor din america.

| zurick a răspuns:

Îi spun că-i curge apa din robinetul din casa mamei sale + lesby

| DenisIonut01 a răspuns:

Cu minute. O sa ai spun ca sunt de la cosmote si ca i-a exirat abonamentul

| Latinmoon a răspuns:

Ii spun sa coboare repede pana jos pentru ca-l astepta Fuego sa primeasca autograful sau. laughing

| drogh a răspuns:

Ii spun ca mi-a fost data o poza cu el cand era mai mic si este foarte compromitatoare si, de nu-mi da ce vreau, aceasta s-ar putea raspandi pe internet.laughing

| dragosbogdan001 a răspuns:

Ii zic bancul acesta:
-Smiley, s-a spanzurat mama ta in garaj!
Mergem in garaj. Nimic. Ii zic:
-Te-am pacalit, de fapt s-a spanzurat in dormitor! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, fac pe Mos Craciun si ii spun ca n-a fost cuminte deoarece nu a venit pe la mine laughing Asa ca ii da mosu` o nuielusa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gasesc eu ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il las sa astepte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Ai strâns un miliard de vizualizări pe youtube..."

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii zic ca i-a fost incendiata masina.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca i-as sti numarul, as sti si cum sa il pacalesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

''alo! familia undita? ati prins vreun peste?'' laughing

| αɴι28 a răspuns:

Cand ma intreaba in care Mos Craciun cred mai mult, eu ii zic ca in Bartos.

| HaKa93 a răspuns:

Ma fac ca se intrerupe semnalul in timp ce vorbesc cu el si ii inchid

| Happyjump a răspuns:

Ii zic așa:
- Multam' Lenuta s-a Murat varza!

| BlackEyedGirl a răspuns:

Il sun cu privat, bag *31* in loc de #31#, si ii spun ca sunt intr-un loc cu sute de morti, iar cand o sa ma intrebe unde ma aflu o sa spun ca la cimitir :3

| Andeuta a răspuns:

Pavel Bartos a fost rapit si pentru rascumparare atacatorul vrea sa negocieze cu Smileylaughing

| CoL00SaL a răspuns:

Ia adus Mosu' un Bugati Veryon...