| єχcєєℓ a întrebat:

De când n-am mai intrat pe aici observ că a fost implementată categoria de Coronavirus. Cum o mai duceți?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Am scăpat de covid așa că bine.

| J0B0MAT a răspuns:

În viață virușii se mai întâmplă. Lucrurile nașpa au tendința să schimbe lumea, site-urile, chestiile.

| siriusblack98 a răspuns:

Incercam sa supravietuim. Sunt perioade si perioade you know.

| Lupică27 a răspuns:

In ciuda tuturor lucruilor care sunt impotriva mea reusesc sa ma mentin pe linia de plutire si sa ma imping inainte chiar si fara vasle. Tu?

| norisorulpufos a răspuns:

O ducem bine.
Suntem supravietuitori, cum ar veni.