| chiftelutacrocanta a întrebat:

De cate ori râzi intr-o zi?

10 răspunsuri:
| ToKen a răspuns:

Nu ma opresc niciodata din ras.
Retardul mintal grav ma impiedica sa fiu serios.
rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor))
Vezi...nu ma pot opri.

Răspuns utilizator avertizat
| Pricked a răspuns:

De 5-6-7 ori, iar duminica de 10 ori.

| Doub a răspuns:

De ft ft ft ft ft ft ft ft... ft ft multe ori.
*happiness*

(º﹃º)

| LePotato a răspuns:

Cine numără de câte ori râde?

(facepalm)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea râd, sa fiu sincer. M-am cam dezobișnuit de râs, la fel cum m-am dezobișnuit și de vorbit și alte chestii.
Mda, îs un pustnic.

| JetBlueJet a răspuns:

50 de ori (sau mai mult laughing ) Uite vezi chiar si cand ma gandesc de cate ori rad pe zi, rad laughing

| Eroare404 a răspuns:

De cate ori imi vine. happy

| ancuta20 a răspuns:

Mereu! Mereu pufnesc in ras!

| isaoana123 a răspuns:

Buna.Pai depinde de ziua respectivă daca nu sunt intr-o stare nasoală
rad cam de vreo 5 ori cu gura pana la urechi dar uneori nu rad saptamani(intregi)depinde de starea mea! Tu de cate ori râzi?happy