| chiftelutacrocanta a întrebat:

De cate ori râzi intr-o zi?

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea râd, sa fiu sincer. M-am cam dezobișnuit de râs, la fel cum m-am dezobișnuit și de vorbit și alte chestii.
Mda, îs un pustnic.

| isaoana123 a răspuns:

Buna.Pai depinde de ziua respectivă daca nu sunt intr-o stare nasoală
rad cam de vreo 5 ori cu gura pana la urechi dar uneori nu rad saptamani(intregi)depinde de starea mea! Tu de cate ori râzi?happy

| Pricked a răspuns:

De 5-6-7 ori, iar duminica de 10 ori.

| ToKen a răspuns:

Nu ma opresc niciodata din ras.
Retardul mintal grav ma impiedica sa fiu serios.
rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor))
Vezi...nu ma pot opri.

| LePotato a răspuns:

Cine numără de câte ori râde?

(facepalm)

| Eroare404 a răspuns:

De cate ori imi vine. happy

Răspuns utilizator avertizat
| JetBlueJet a răspuns:

50 de ori (sau mai mult laughing ) Uite vezi chiar si cand ma gandesc de cate ori rad pe zi, rad laughing

| Doub a răspuns:

De ft ft ft ft ft ft ft ft... ft ft multe ori.
*happiness*

(º﹃º)

| ancuta20 a răspuns:

Mereu! Mereu pufnesc in ras!