| mel24 a întrebat:

De ce a creat Dumnezeu intai barbatul si mai apoi femeia? tongue

Răspuns Câştigător
| GroparuVesel a răspuns:

Am invatat din muuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuulte experiente ca nu e bine sa te duci la orice fata din liceul de gropari si sa ii spui ca e sluga.O sa ai nevoie de transplant de coinace dupa aceea.

32 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Și-a dat seama mai târziu că nu e bun la nimic bărbatu, și a făcut-o pe femeie.

| mel24 explică (pentru Musique):

Ai dreptate aci* tongue

| GroparuVesel a răspuns (pentru mel24):

Ma refeream doar la fratii mai mari.batting eyelashes

| mel24 explică (pentru GroparuVesel):

Asa hai ca mai mi-am revenit laughing

| CriminalăÎnSerie a răspuns:

Ca să fie Suleyman Magnificul fericit.

| GroparuVesel a răspuns:

Femeia a fost creata din coasta barbatului ca sa il slujeasca pe acesta.Aud zilnic d'astea, doar sunt gropar...

| mel24 explică (pentru GroparuVesel):

Hahaha adica vrei sa spui ca femeia e un fel de sluga? :rolling on the floor

| mel24 explică (pentru GroparuVesel):

Meriti o funda! parerea mea este ca dnzeu a creat barbatul prima oara ca inainte sa realizezi o capodopera trebuie sa faci o proba inainte! laughing

| GroparuVesel a răspuns (pentru mel24):

De aia ai tu atatia frati?

| mel24 explică (pentru GroparuVesel):

Se prea poate happy

| GroparuVesel a răspuns (pentru mel24):

Am invatat din muuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuulte experiente ca nu e bine sa te duci la orice fata din liceul de gropari si sa ii spui ca e sluga.O sa ai nevoie de transplant de coinace dupa aceea.

| Liviu a răspuns:

HMmm,ca sa aiba si barbatu oleac de liniste, ca dupa ce o aparut 'fumeia' vai de capu nostru, toaca toaca si iar toaca si bani si creieru la barbati sad laughing) vorbesc ca o moara stricata mereu femeilesadsi neintrebate.

| mel24 explică (pentru Liviu):

Vaiiii liviule ce parere proasta ai :rolling on the floor! da mai dar ce va faceati voi barbatii fara noi?tonguetonguetongue

| Liviu a răspuns (pentru mel24):

Ce face omu cu mana lui, nici dracu nu descoase, lucru manual draguta, dar voi ce ati face fara noi?
daca nu ar exista barbati laughing?

| mel24 explică (pentru Liviu):

Eu una mi-as cumpara un dildau laughing sau poate chiar mai multe :rolling on the floor

| Liviu a răspuns (pentru mel24):

Nu ca nu ai avea, p.s e mai bine cu manutalaughing
Da, cred ca stii mai bine ce si cum.
Personal toate femeile cu care am vorbit despre asta, au confirmat=)

| mel24 explică (pentru Liviu):

Pai si cu manuta merge dar na mai incercam si altceva! numai ciorba ciorba :rolling on the floor

| Liviu a răspuns (pentru mel24):

P.S roadeti unghiile inaintelaughingnu vreau sa te zgarii (ustura in draci, mai ales cand stai pe buda brrrr ) xD

| mel24 explică (pentru Liviu):

Hai ca esti sysy* :rolling on the floor lasa ma ca la mine merge si cu unghii, ca nu suport sa am unghiile mici! si de cate ori m-am asa pe asa nu am avut nici pe dracu! na ma trebuie sa ai si talent la asa ceva :rolling on the floor ca doar nu orice prostovanca poate :rolling on the floor

| Liviu a răspuns (pentru mel24):

Ia spune tu drept duduita, sunt 'sysy'sau realist?laughing) da spune drept, numai o aburi laughing

| mel24 explică (pentru Liviu):

Chiar vrei sa iti spun asa in direct :rolling on the floor

| Liviu a răspuns (pentru mel24):

Lasa-mi mesaj privatrolling on the floor ma duc sa ma culc ca sunt frant,am dat azi un examen, la dracu.
Urasc scoala, bleah.
Macar nu m-am dus degeaba pana la scoala, beau ceva suc si mancai ceva prajiturilaughing ca na, in loc sa le dam la comisie pe toate, puseram juma / juma laughing

| mel24 explică (pentru Liviu):

Bine ma nebunule**! noapte buna! si bafta la examen! :rolling on the floor

| Liviu a răspuns (pentru mel24):

Examenu a fost in dimineata zilei de ierilaughing si am cam ramas socat dupa ce l-am datbig grin deh, asa e frumos:Xlaughing) oricum, cat despre cat de nebun sunt..Pe cat de nebun ti se pare ca sunt acum, pe atat de mult te-ai fi inchinat de mai cunoaste cat de serios pot fi big grin

| LolaLollita a răspuns:

Orice mare creator are nevoie intai de o ciorna.

| PotatoMustDie a răspuns:

Initial D-zeu a creat barbatul. Dupa cateva zile barbatul i-a zis domnului: "Doamne, nu mai pot, da-mi ceva sa #@!%".

| AnonimuszWss a răspuns:

A facut ce e mai bun la inceput.

Răspuns utilizator avertizat
| Miza a răspuns:

Pentru că apoi i'a venit o idee mai bună.

| val18 a răspuns:

Omg mel! such a pervy girllaughing

| Mariiuta a răspuns:

De trefla

| Ghblade a răspuns:

Ia intreaba-te tu de ce esti baiat si nu fata? sau invers big grin