| LoveToHate a întrebat:

Biblia spune clar că Dumnezeu a creat bărbatul,apoi femeia, dar cum rămâne cu hermafrodiţii?

11 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Biblia nu spune despre hermafrodiţii.

| RAY a răspuns:

Eu stiam ca omul la creat pe zeul tau

blog =profilu meu

| M25M a răspuns:

Daca tu crezi ca vei afla un raspuns plauzibil bafta, eu inca incerc sa aflu de ce nu au avut loc dinosaurii pe arca.

| Serenade a răspuns (pentru M25M):

Pentru ca erau prea mari la fel ca restul de 99, 98% din speciile disparute care au existat pe pamant.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hermafrodismul (ca si multe alte boli) e doar o boala care a avut ca si cauza ceva modificari genetice.
Ae trebui considerati a treia specie pe langa femei si barbati?

| LoveToHate explică (pentru anonim_4396):

Nu am spus că trebuie consideraţi o a III-a specie, vreau doar să ştiu ce spune biblia despre ei.

| LeeMinHo00 a răspuns (pentru LoveToHate):

Hermafrodismul este o boala genetica.Si cum nu mi-ai raspuns la intrebare inseamna ca, chiar esti bolnav psihic.

| LeeMinHo00 a răspuns:

Esti bolnav psihic?

| LoveToHate explică (pentru LeeMinHo00):

Ai un raspuns la intrebare sau nu?

| LoveToHate explică (pentru LeeMinHo00):

Deci,Dumnezeu nu are nici un rol, ADN-ul,spermatozoizii, ovulul isi fac singuri treaba.Cum ai ajuns tu la concluzia ca as fi bolnava psihic?

| ihuaacrazyproduction a răspuns:

De fapt Dumnezeu a ..creat omul..si luma...dar nu si hermafrodiţii..am citit toata bliblia