| fetitaCUPiscoturile a întrebat:

De ce a fost impuscat Ceausescu?

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

...fiindca romanii erau la fel de idioti si in 89 cum sunt in 2011

18 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Erau prea plictisiti soldatii, si au zis sa joace darts cu pustile.

| Dash a răspuns:

De popor.

| NoChanceForUs a răspuns:

În urma unui proces încropit la repezeală, a fost pus la zid împreună cu nevasta lui și împușcați ca niște câini.Iee,dreptate!straight face
Ce amuzant o fost.

| lalalalallll a răspuns:

Zi tu dacă ai rezista 2 ore de televizor

| LumeaÎnTreiDe a răspuns:

De o pusca

| AnneBre a răspuns:

De pistol/puşca/mitralieră

| WhiteWolf7 a răspuns:

Din acelasi motiv pentru care va fi impuscat si Basescu...sau ma rog...nu chiar acelasi, dar.

| PotcaPădurii a răspuns (pentru WhiteWolf7):

Credeam ca Basescu va fi otravit cu cianura, dar am rog...

| WhiteWolf7 a răspuns (pentru PotcaPădurii):

Atata timp cat scapam de el nu-mi pasa daca moare impuscat, otravit sau inecat cu o stafida.

| totGumã a răspuns:

De ce nu?happy

Te rugam sa verifici enuntul pe care l-ai scris si sa elimini majusculele care nu sunt necesare! Iti reamintim ca majuscula (litera mare), nu se foloseste decat pentru prima litera din propozitie, pentru numele proprii si acronime (de ex.: ONU, CFR, UEFA).

| Pawesome a răspuns:

De o arma si de un soldat...

| Pawesome a răspuns:

N-a respectat regulile TPU

| CrazyKitty a răspuns:

De merge si de pere cu 2 lei in panere.

| Redbulă a răspuns:

A frecat o oaie! (majusculeeee)unde ***(nu am) vede majuscule ha?

| ILuvBondVagaBond a răspuns:

Că am avut noi chef să fim jmecheri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De mai multe arme.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De gloantebig grin