| hahahahah.asa.e.cum.spun.eu a întrebat:

De ce ador sa o disper pe mama?laughing [stiu ca`i >ciudat]tongue aaa... dau funditarolling on the floor la cel mai tare >raspunstongue

Răspuns Câştigător
| Kyky a răspuns:

De aia pentru ca probabil nu te simti in centrul atentiei, iar asa atragi atentia asupra ta, dar cum a zis si Gabry... tu pierzi.
Iti vei da seama cand vei mai creste putin si te maturizezi, ca ceea ce faci, este gresit. si poate vei realiza prea tarziu asta. Pentru ca atunci cand mama ta nu va mai fi, atunci vei simti cu adevarat lipsa ei. Acum te simti bine, dar gandeste-te ca e doar pentru moment. pentru inca vreo 2 ani. In loc sa o tot superi, mai bine ai incerca sa-i demonstrezi ca tii la ea si spune-i cat de des poti ca o iubesti... ca n-o vei avea langa tine o viata intreaga. happy
Fii recunoscatoare faptului ca o ai acum, in perioada cea mai critica din viata ta. nu toti adolescentii au mama langa ei, iar din cauza asta sunt afectati si sufera enorm. In timp ce tu faci treburile astea, unii copii plang ca nu au parintii langa ei, care sa le ofere dragostea lor.
Mai gandeste-te si incearca sa privesti viata dintr-o perspectiva reala. Viata nu e un basm intotdeauna.winking

14 răspunsuri:
| Gabry a răspuns:

Sincera sa fiu eu nu pot sa fac asa ceva, si nici nu inteleg ce ti se pare atat de amuzantstraight face!
Ce castigi daca o aduci la disperare?! Iti spun eu ca mai mult pierzi!
Daca propriul tau copil, care te-ai chinui sa il cresti ti-ar face asa ceva, tu ai fi fericita?
Ar trebui sa termini cu atitudinea asta, si sa ii arati ca o iubesti!

HepHap
| HepHap a răspuns:

@n0w0rds
Nu stiu de ce te-ai suparat, Enigma ti-a dat un raspuns "tare", ba chiar ar merita fundita.
Sper ca nu ti-ai facut impresia ca pe TPU se face troc cu fundite si se dau commenturi faine, ca pe hi5. Aici vei avea parte si de sustineri lingărețe, si de replici mușcărețe. Ceea ce conteaza e ca probleme tale sa nu fie ignorate. Asa ca mai usor cu stupizii si mai mult cu aprecierile, catre toti cei care iti dedica fie si macar un minut, pentru a-ti raspunde la intrebare.

| JackieSue a răspuns:

Pentru ca probabil e enervanta si cicalitoare si se enerveaza usor si e o satisfactie pentru tine cand vezi ca reusesti sa te razbuni.Sau cel putin asa e la minehee hee.

| hahahahah.asa.e.cum.spun.eu explică:

Doamne deci oameni fara minte am vazut
dar tu ma uimesti :O:O!

| hahahahah.asa.e.cum.spun.eu explică:

Hep hap

laughing
foarte tare pentru tine
winking
pentru mine scarbos!

| Dorinel a răspuns:

Hehe si eu ador sa o disper...si incepe sa tipe si eu rad si ma distrez... fac toate astea cand ma plictisesc laughing

| amalyutza a răspuns:

Nu stiu dctongue. poate iti e mai draga atuncibig grin.eu nu pot zice ca o disper pe mami.atat k o enervez sau fac pe suparila pana cand obtin ce vreauhee heetongue

| WhiteWings a răspuns:

Nu cred ca e vreun copil care nu adora sa isi aduca mama la disperare e foarte caraghios sa vezi parintele cu bot sau incepand sa planga din cel mai neverosimil motiv greseli copilaresti pe care fiecare dintre noi le face. o disperi pentru ca si ea te dispera pe tine

| dudu_4306 a răspuns:

De ce sa ne dispere numai ei pe noi? Si noi avem dreptultongue. Si oricat am incerca sa-i disperam tot nu vom egalalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din acelasi motiv din care adori sa ne disperi si pe noi.nu vrei sa vorbesti tu cu psiholoaga putin si sa ne lasi? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@n0w0rds -chiar, voi cand incepeti scoala sa ne mai scutiti si pe noi? laughing

| FoXy a răspuns:

Pentru ca este foarte distractiv pentru un copil sa isi vada perintele disperat la maxim.plus ca mai are si o fata destul de haioasa. face ochii cat 2 cepe degerate.isi incleshteaza buzele...si strange din dintilaughing.

Si asta este rolul copilului...sa cheleasca de bani si sa dispere parintelelaughing parerea meabig grin

bye:*

| icsulescu_9871 a răspuns:

Nu stiu, dar si mie imi place. O iubesc, dar imi place sa ma contrazic/cert cu ea...

| nuintelegnimic a răspuns:

Crede`ma ca asta imi place si mieblushing