| Tyaa a întrebat:

Imi place fff mult sport...am fff multa energie si nu stiu cum sa mi-o cunsum.Am vorbit cu mama si a zis sa imi aleg un sport ador handbalu' si tenisu' si nu stiu ce sa alegkiss.
Dau voot si fundita la cel mai bun raspuns si la restul' vootkiss
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| delete8 a răspuns:

Tyaa tu ar trebui sati alegi propriul sport eu as zice sa stai un timp scurt sa te gandesti ceai vrea sa faci asa mi sa intmplat si mie cu fotbalu si basketu eu am ales fotbalu si eu in ocul tau as alege handbalu

5 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Parerea mea e ca handbalul e mai frumos dar si mai usor ca sa zic asa. Daca vrei sa faci performanta, cu handbal poti avea mai multe satisfactii.
Totusi analizeaza bine cele doua sporturi, cantareste aspectele pozitive si negative ale fiecaruia si la sfarsit care are cele mai multe aspecte pozitive si mai putine aspecte negative alegeti-l.E doar parerea mea.Foloseste google-ul dar si intreaba pe ceilalti care activeaza in aceste sporturi, domenii.
Mult succes

| Tyaa explică:

Multumesc mult pentru raspunsurikiss

| babanelu a răspuns:

Tenis

| OnutsaXD a răspuns:

Handbalul pentru ca e un joc mai dinamic si mai spectaculos decat tenisul.

| allyynblue a răspuns:

Handbal e mult mai distractiv.