| anonim_4396 a întrebat:

Nu mai stiu ce sa fac...am fost cu un baiat pe care il ador... dar in ultimul timp se purta cam ciudat...azi nici numa bagat in seama...cand am mers la el...si l'am intrebat ce are... a zis ca s-a suparat foarte tare pe mine... dar de ce nu stiu?
Ce as putea sa fac...sa vada ca nu imi pasa...cu toate ca da...si sa se intoarca el la mine... dar simt ca morrrrrr.crying

6 răspunsuri:
| bluesky a răspuns:

Dialog!

Răspuns utilizator avertizat
| lore_lollipop a răspuns:

Trimite-i un mesaj si spune-i ca daca e suparat, ar fi bine sa vorbiti, sa iti spuna ce l-a deranjat, ca tu sa rezolvi problema sau cel putin sa-i explici. Daca nu-ti raspunde, atunci NU il mai cauta! Daca e interesat, o sa te caute el cand o sa-i vina mintile la cap. Daca nu, cu atat mai mult nu il mai stresa, oricum nu se mai intoarce decat daca vrea, nu ca il cauti tu.Si daca adopti tactica indiferentei, o sa ai mai multe sanse sa-l aduci inapoi. O sa vada ca nu te consumi pentru el si asta o sa-l ambitioneze.Asa sunt baietii.esti buna atata timp cat esti un pic inaccesibila. Daca te oferi pe tava, te gusta, apoi trece la urmatorul fel...

| M.madallina a răspuns:

Intalniti-va in parc, sau undeva si vorbiti.intreaba-l de ce spune el ca s-a suparat pe tine.numai prin comunicare se poate rezolva

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu te supara pe mine, dar supararea lui este doar un pretext ca sa se desparta de tine... ce ai putea sa faci? incearca sa nu-i tragi atentie si incearca sa fii vesela cind treci pe linga el/trece pe linga tine...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poate ca nu mai vrea sa aiba de-a face cu tine...
Vb cu el, insista pentru a afla dc e suparat pe tine