| anonim_4396 a întrebat:

De ce are mos Craciun burtzoiul mare? Manica bomboanele copiilor si goleste frigiderele din casele in care intra? rolling on the floor

Răspuns Câştigător
| AndutzaAndu a răspuns:

Dupa ce ca mai mananca tot din frigiderele oamenilor, mai bea si bere ...prietenii stiu de ce laughing.

12 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Tu ai avea incredere intr-un Mos Craciun scheletron? Daca nu ar avea el, de unde sa mai dea si la altii. tongue Daca ar fi slab iti dai seama cum l-ar purta vantul pe sus si de unde atatea caramzi pentru stabilizare?

Răspuns utilizator avertizat
| Bacemi a răspuns:

Mos Craciun are burta mare pentru ca a mancat toti chiloteii de ciocolata laughing

| JeSa a răspuns:

Moş Crăciun are două defecte : (1)a papat bomboanele, golind frigidereletongue,(2)de unde şi are burta marerolling on the floor))
Toate acestea pentru că nu este chiar un sfânt. big grin
P. S - si tongue n-a facut nici sporturi extremelaughinglasand tot greul pe renisadrolling on the floor)ho! ho! hi! ho! big grin ca tot tongue se apropie Sf. Ajun...
Bye, Jessy big grin

auran
| auran a răspuns:

Eu cred ca a atentat la frigiderul tau si a fost otravit de sangele alterat gasit - noroc cu ultima amandina...

| costymaximus a răspuns:

E obez, mananca numai ciocolata!

| alecs871 a răspuns:

Pai daca 11 pe luni pe an doarme, se trezeste in decembrie, duce cadouri cu sania, normal ca are o talie de "invidiat". Le mananca fiindca are grija de copii, vrei sa faca diabet de mici sau sa faca carii happy si incepe sa manance din frigidere tot din iubire, gusta inainte sa vada daca nu sunt stricate acele mancaruri big grin.

| zuzumic a răspuns:

laughing nu pentru ca manca copii rai... ca si tine sak sak

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hiberneaza un an intreg...cum sa nu ii creasca burtalaughing
Nu ai observat ca dupa ce da cadourile e "ascutit"vai de el?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu, nu e asta.batting eyelashes
E ca sa intrebi tu happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce tot spui tu acolo?
Mos Craciun e cuminte...batting eyelashes
Cine stie, poate a mancat ciorba de burta... rolling on the floor

| alex555 a răspuns:

Pai mananca si el cat mai poate. daca vine criza peste el nu trebuie sa aiba un loc unde sa apeleze? nu-i asa laughing