| Gunit a întrebat:

DE ce cutia de pizza este PATRATA daca pizza este ROTUNDA? sa va vad acum

12 răspunsuri:
| PotcaPădurii a răspuns:

Ca sa aiba loc parul bucatarului chel in cutie.

| SkittlesNuMaiTrecePeAici a răspuns:

Ua,ua,ua,ua unde vezi tu rotunda?

*ascunde la spate felia pe care a furat-o*

| ImYourFuckingNightmare a răspuns:

Ca sa intrebi tu! :3

| LikeARollingStone a răspuns:

Pentru ca asa vrea ea...Te simti prea mandru de intrebarea ta?

| florentinf a răspuns:

Ca sa incape pizza mai bine si s-o poti scoate mai repede, gandeste-te daca era rotunda ca pizza unde puneai mana la captatul pizzei ca sa o poti scoate?

| Redbulă a răspuns:

Ti-e cam foame si nu mai sti sa gandesti nu? apropo nu poti sa ne vezi big grin

| Redbulă a răspuns:

Rom po popom rom popopom man dawnnnnnn rolling on the floor)rolling on the floor XD XD XD

| TheShade a răspuns:

Ha! Cand am citit intrebarea eram cu o felie de pizza in mana

| mortallx a răspuns:

"Pentru ca pizza patrata nu poate intra intr-o cutie rotunda."

| xElenaH a răspuns:

Ca sa aiba loc KetChupu`!

| bendis92 a răspuns:

Se asambleaza mai usorwinking