| IchigoFullbring a întrebat:

De ce focul este periculos?
va astept raspunsurile comice ca intodeauna si ca de obicei cel mai bun raspuns primeste o fundita!
voi da funda la ora 21:30.

Răspuns Câştigător
| 00AName00 a răspuns:

Nu e periculos! Ma arunc zilnic macar cate putin in foc.E distractiv.

| IchigoFullbring explică (pentru 00AName00):

Felicitari!
Mi-a placut raspunsul tau, este comic. happy
Mi-au palcut si raspunsurile celorlati dar parca lipseau ceva, cred ca energia in cuvinte.

10 răspunsuri:
| єχcєєℓ a răspuns:

Păi cănd te trezesti in pat cu o gacigă focoasă iti dai tu seama.

| Ashadow a răspuns:

Pentru ca gadila.

| Xtadelo a răspuns:

Pentru ca atunci cand eu gatesc poti sa ramai fara casa.

| drogh a răspuns:

Focul este periculos pentru că te poţi arde dacă te joci cu el. O să poţi să te simţi ca o scrumbie prăjită...

| AleXisAleXis a răspuns:

Focul este foarte periculos. Daca te joci cu el risti sa te arzi, grav! Sa nu te jocu cu focul! Faci pisu in pat la noapte!
Lasa focul, n`auzi? laughing

| DARCEINGEĂL a răspuns:

Focul este periculos, in primul rand pentru ca scoate fum.

| veveritza6499 a răspuns:

E periculos pentru ca te arzi tongue

| Laurian1999 a răspuns:

Focul este cel mai bun prieten al omului!

| CrazySheep a răspuns:

De-aia. N-are ce face, frate. Sta toata ziua cu sotia, si e trist. Crede ca focuta il inseala cu gutafocutu. E grea roman viata. Fratica, se ma adu bors si mazera ca manc salata! Zise Focul... tresit, nu?