| ZaYsTu a întrebat:

Cel care imi da raspunsul cel mai logic primeste Funda happy! Va astept cu raspunsurile. Da?

Răspuns Câştigător
| GroparuVesel a răspuns:

Da,logic.Funda?

6 răspunsuri:
| Piiink a răspuns:

Raspuns logic zici a thinking Acum trebuie sa fac pe desteapta nu rolling on the floor? Bine deci logica un cuvant format din 6 litere forte des folosit si mda rolling on the floor NU stiu laughing daca vrei dmai funda daca nu asta e tongue Ms oricum :*

| TeChişÎnFreză a răspuns:

Sigur nu ma minti? laughing.

| marina11 a răspuns:

Da logic!

| Lusy93 a răspuns:

Logic...un cuvant des folosit, dar poate ca multi dintre ei nu stiu cu adevarat intelesul profund al cuvantului. Logica este o capacitate a omului.nu poti sa intelegi ceva daca nu ai o logica bine definita.pentru fiecare din noi "logic" reprezinta numai ceea ce credem noi...
Ce zici...laughing

| lavi_3436 a răspuns:

L.o.l.o.g.i.c= lacusta obosita,lacrimanda, oloaga, grasa si
irascibila

| ZaYsTu explică:

Pfff mda