| IchigoFullbring a întrebat:

Pupilele din ochi mei au inceput sa se invarta dupa ce s-a terminat "Romani au Talent"
Cum fac sa ii opresc?
ca intodeauan astept rspunsruile voastre comice si ca de obicei cel mai comic raspuns primeste o fundita!
Fundita o voi acorda maine dimineata la 11:30.
Mult Noroc!

Răspuns Câştigător
| DrTerrible a răspuns:

Eu iti propun sa iti faci ochii sa divorteze. Dupa sigur nu o sa mai ai treaba. Problema o sa fie ca unu o sa se uite la tv si unu la telefon.rolling on the floorBafta

| IchigoFullbring explică (pentru DrTerrible):

Mi-a placut raspunsul tau laughing
Felicitri! big grin

7 răspunsuri:
| condemnedAntagonist a răspuns:

E ora 11:30, probabil când vezi răspunsul e 11:04-6

| Ashadow a răspuns:

Asta e ceva nou, au inceput doua gauri sa se roteasca.Cum ti-ai dat seama ca se rotesc?

| IchigoFullbring explică (pentru Ashadow):

Vedeam pur si simplu ca nu puteam sa vad glar straight face ori cine isi poate da seama cand pupilele i se rotesc.

| LeMousiqe a răspuns:

Cum iti dai seama?

| 00AName00 a răspuns:

Da-te cu capul de pereti.O sa se sperie si o sa stea cumintiei la locul lor.

| DARCEINGEĂL a răspuns:

Baga ceva ascutit.