| RobYnReloaded a întrebat:

De ce intamplari amuzante ai avut parte in anul 2012?hee hee

11 răspunsuri:
| Kazimir a răspuns:

Am luat toate examenele pe care le-am dat până acum... Crede-mă e amuzant ținând cont că nu-mi place să învăț.

| Criiiiiiiis a răspuns:

Când am citit traduecrea melodiei " Ai se tu pego " ( sau cum stixu` meu se scrie ).
Cum pana mea să zică ăla " ahhh ce te-aș f#^%&te dacă te-aș prinde "?
Toate fetele, toate piticăniile mai exact sunt nebune pe el, dacă le prinde și le f#^%&te, e grav...

| AlinaaAli a răspuns:

Nu am cazut nici un examen pana acum si pe deasupra am luat si 9 la mate:X traiasca handsfree-ulbatting eyelashes!
"isi pune mana in cap si se gandeste ca marti are examen la chimie"

| CoMyYySiAtat a răspuns:

Abia a inceput anul... ce te grabesti asa?

| NothingToEat a răspuns:

Am luat un 7 la mate. e ceva amuzant pentru ca pana acum aveam numai 4

| Rebeca2911 a răspuns:

Pai de mai multe. Una din ele : Am fost acum o saptamana la aniversarea unei prietene si imi suna telefonul incontinuu eu fara sa stiu ca era al meuhee hee si cand am ajuns la telef, persoana care ma sunase inchise. Eu am dat un beep pe nr care ma sunase si m-a sunat din nou si eu am vrut sa zic : "Care esti ba?" dar nu am apucat sa zic ca mi-a zis ca era profu`de mate care ma sunase in leg cu pregatirea! :-s laughing

| AnaMaria1453 a răspuns:

Am facut pe mine in public pentru ca mancasem mere si lapte laughing laughing rolling on the floor

| Kazimir a răspuns (pentru AnaMaria1453):

Și marmota ce făcea?

| AnaMaria1453 a răspuns (pentru Kazimir):

Dansa la baralaughing laughing

| anonima20 a răspuns:

Pai la scoala de ex era unul intr-o ora si il manca c****e si credea ca nu-l vede nimeni si-a bagat mana sub pantaloni si dai bataielaughing.si altul, statea una cu fundul pe banca si na stii cum se vede,.si ala se uita intruna la fund si i sa fost sculat...:d...si multe altelewinking.dar tu'batting eyelashes?