| Asami a întrebat:

De ce ma doare cand dau cu capul in perete?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Interacţiunea! Mereu e vorba de fizică rolling on the floor))

37 răspunsuri:
| ady123 a răspuns:

Ca sa aiba sens viata si durerea

| Dragonel a răspuns:

Buna intrebare

| xXdoareuXx a răspuns:

De ce nu te-ar durea?

| єχcєєℓ a răspuns:

Peretele e un corp solid, dur si rezistent.Capul tau fiind mai moale decat peretele, normal acesta este cel care sufera daune.

| PedoBarbie a răspuns:

Pentru că e schilod.

| Xtadelo a răspuns:

Prostia doare.

| W3R4 a răspuns:

Se răzbună ca nu l-ai vopsit cum a vrut el!

| FadetoBlack a răspuns:

Pentru că dai într-un perete posedat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Durerile facerii.

| Foxyyyy a răspuns:

Ciudat,eu chiar ma simt bine cand fac asta straight face

| wtxwhdxifdjebdd a răspuns:

Am vorbit eu cu el.I-am spus ca-i dau o tuica si-o nopate cu o tarfa in cazino.Si-o palinca ruseasca.Le beau eu bineinteles laughing. Chiar daca le vrea el Nu-i nimic. Vorbesc eu cu el si alta data daca te mai dai n-o sa mai simti nimic.

| cristiiiiiii a răspuns:

Oare de ce? cum puteti posta asa ceva? si ca sa iti raspund la intrebare...pentru ca acel perete este de sute de mii de ori mai dur decat capul tau gol

| anonim_4396 a răspuns (pentru cristiiiiiii):

Daca esti metinist si nu stii ce-i ala amuzament pleaca la celelalte categorii. Stai la T/A cand ai chef de caterinca, nu vii sa comentezi.

| anonim_4396 a răspuns (pentru cristiiiiiii):

Pentru ca esti din Romania, evident.
Un om normal nu s-ar da cu capul de pereti XD.

| Xtal a răspuns (pentru cristiiiiiii):

Era la trivia/amuzante, se presupunea sa dai un raspuns amuzant.

| cristiiiiiii a răspuns (pentru Xtal):

Amuzant insemnand un raspuns idiot? scuza-ma dar eu nu am de gand sa ma mascaresc pe asemenea site-uri

| Xtal a răspuns (pentru cristiiiiiii):

Daca nu ai degand sa te,, mascaresti'' pe un site ca asta atunci de ce mai raspunzi? Prin simplul fapt ca mi'ai dat reply te'ai,, mascarit '' si pentru ca in reply ai mentionat ca nu vrei sa te,, mascaresti'', te'ai mascarit mai rau.

| iHateStrike a răspuns (pentru cristiiiiiii):

Dacă nu știi ce e ăla amuzament, du-te pe metin și înjură-te cu ceilalți ca un distrus. : ]

| ady123 a răspuns (pentru anonim_4396):

De fapt, scuza-ma ca jignesc tara dar un roman s-ar da cu capul de pereti fara motiv...

| xRainyDay a răspuns (pentru cristiiiiiii):

Nene, categoria asta a fost creeată pentru caterinca şi AMUZAMENT, nu pentru proşti.
Nu-ţi convine, stai acasă, nu ne strica buna dispoziţie.

P.S.: Aici nu eşti pe Metin loser

| anonim_4396 a răspuns (pentru ady123):

Crezi ca jignesti tara?
In Romania, asta e un compliment XD

| Different69 a răspuns:

Spune-i peretelui sa se dea el de capul tau... poate atunci nu te mai doare thinking

| Mokaxoxo a răspuns:

Deoarece peretele e malefic! Si el vrea sa te doara!
Ai grija!

| para001 a răspuns:

Pentru ca este material romanesc

| Chronicles a răspuns:

Dă cu capul mai tare în el, ca să-l faci bucăţi. Răzbună-te pe el!

| amiX a răspuns:

Da pe perete nu il doare ca dai cu capul in el?

| SmartLie a răspuns:

Durerea e de vina!

| iHateStrike a răspuns:

Pentru că îl doare și pe perete.

| Xtal a răspuns:

Punct.

| Bubbles12345 a răspuns:

Ca esti prost, evident

| Quasimodo a răspuns:

...pentru ca :
1. nu ai calculat corect unghiul de lovire
2. nu ai viteza optima
3. nu ai analizat cu atentie compozitia peretelui
4. te-ai tuns de curand, parul mai atenua din socul impactului
5. nu locuiesti intr-o zona seismica, astfel incat peretele sa se loveasca de capul tau
6. De fapt, la urma urmei, ce ai draga tu cu peretele? Nu iti place culoarea lui si crezi ca ii lipseste o nuanta de...rosu? happy

| Asami explică:

As fi dat mai multe funde, chiar mi-a fost greu sa aleg laughing

| Becka a răspuns:

Peretele iti vrea raul! laughing) Pazeste-te. happy

| Zippo01 a răspuns:

Pentru ca e MADE IN ROMANIA?! straight face

| cetateanuturmentatkrysty a răspuns:

Pentru ca peretele e mai tare ca tine si te loveste inapoi laughing

| oBelieveMe a răspuns:

Ca ai capu tare... Daca ti-l spargeai, nu te durea. happy

| ElenaGolfita a răspuns:

Deoarece peretele interactioneaza cu capul tau