| AirănMeidăn a întrebat:

De ce nu putem manca guma de mestecat?

11 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

De ce naiba îmi apare mereu imaginea asta cu oligofreni ăştea care se tot pupă https://www.youtube.com/watch?v=FXIjCqt3JIo aici pe TPU...

| T0T a răspuns:

Putem.

| Ashadow a răspuns:

...nu putem?

| suităr a răspuns:

Că nu-i comestibilă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Putem, putem, cum sa nu putem, putem!

| Melcul a răspuns:

Daca inghiti mai multe gume de mestecat intr-o perioada scurta de timp sistemul digestiv se poate bloca mai ales la copii, care au tractul digestiv mai ingust decit al adultilor.

| SabinaQueen a răspuns:

Pentru ca ajunge in stoman si se lipeste de organele noastre, dar si pentru ca se cheama ''guma de mestecat' nu ''guma de mancat'.

| XxTerrorxX2 a răspuns:

Mananca ASTA, Spune stop dietelor!
Doctorii il numesc Sfantul Graal al slabirii
ce este?
pam
GUMAAAAAAAA
stai, nu e comestibila?straight face

| Andrei1000super a răspuns:

Pentru ca-i de mestecat nu de mancat laughing

| Noxed a răspuns:

Ajunge in stomac si se lipeste de organele noastre si cine stie ce patesti

| midnattsol1408 a răspuns:

Deoarece aceasta cand va ajunge in stomac se poate "lipi" de organele noastre si pot aparea complicatii destul de severe.