| georgeggg a întrebat:

De ce poarta fetele 1000000 de bratari pe mana?
Serios!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
29 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Mă simt băiat.Nu am nici măcar una pe mână. sad

| Satanique a răspuns (pentru Musique):

Nici euwinking

| georgeggg explică (pentru Musique):

Nu chiar toatewinking :*

| Bitzy a răspuns:

Eu port brățări făcute de mine pentru că îmi plac, mă fac mai originală dar nu exagerez.Sunt unele fete pe Youtube, când postează un tutorial gen "Friendship Bracelets„ au brâțări până la "coate„ doar de „șmechereală"... Mi se pare vulgar...

| Fiction a răspuns:

Eu nu port bratari.Doar cateodata.

| Șosețică a răspuns:

Ca sa intrebe prostii, pardon, tubatting eyelashes

| georgeggg explică (pentru Șosețică):

Cred ca tu ma confunzi cu doamna mata

| Șosețică a răspuns (pentru georgeggg):

Te referi la doamna pisica?

| monstrulet a răspuns:

Cate una pentru fiecare pacatlaughing

| Dash a răspuns (pentru monstrulet):

Nu cred ca sunt atatea bratari pe planeta asta...

| epurel a răspuns:

E imposibil sa porti 1000000 bratari, tipule.

| georgeggg explică (pentru epurel):

S-o crezi tu, tipule.(eu vorbeam la figurat)

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Nu numai fetele...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cănd o să mă uit prin magazine după pantofi cu toc de juma de metru, o să îți spun.

| Ho1 a răspuns:

Eu am confectionat aproape 50 de bratari din biser si le port uneori pe mana, chiar si la scoala am vazut o fata si am luat moda dupa ea.Mi-am facut si mi-am zis mai reede sa termin ca sa le port.Am venit intr-o zi si toti ca furnicile s-au adunat langa mine.
Le purtam ca s-a fie frumos(fiecare cu moda sa ^nu spun ca asa e moda^), mi-e imi plac lantisoare la mana si coliere la gat si altele. Iaca de ce fetele poarta asa ceva!

| Vibrations a răspuns:

Dar de ce au 10000000000000000000 perechi de pantofi?

| LaNaibaa a răspuns:

De mere

| selysol a răspuns:

Cam exagerezi straight face hai sa fie pana in 20 dar atatea?! :O mai lasa cred ca unora li se pare interseant sa poarte multe bratari...

| BiancaBaby a răspuns:

Pentru ca ne plac

| Ovidiu11 a răspuns:

Ceri seriozitate pe T/A? Nu cred ca o sa ai parte.

| ZuzulinaZoe1993 a răspuns:

Hai nu mai comenta, ca am vazut si baieti care poarta1000000 de bratari laughing)

| georgeggg explică (pentru ZuzulinaZoe1993):

Eu nu fac parte dintre acei baieti. :O

| dragondews a răspuns:

Le apara de tantari vara. happy

| Drugs a răspuns:

Pentru ca. vrem ^^ adica sa nu exageram..nici chiar atatea rolling on the floor eu port pe o mana 15-25..diferite.si nu`mi acopera toata mana..nici pana la cot nu`mi ajung..aa..si sunt si destui baieti care poarta si ei, prietenii mei poarta xD..si multi altiiwinking

| Diiaaa_3397 a răspuns:

Pentru ca noi putem si voi NU cool

| DozaZiInicaDeRas a răspuns:

Pai...cu cat mai multi cu atat mai bine nu?

| Danielle01 a răspuns:

Da nu toate fetele poarta, numai cele care cred ca daca porti bratari cu inscriptia " Adidas ", "nike" sau "sport" atrag băieții!

| nykowapetona1320 a răspuns:

Pai... eu port 1000000 pentru ca nu ma simt intraga adica nu ma sint eu funda plssssssss