| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre baieti care poarta multe bratari la o mana?

10 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Daca sunt bratari din alea subtiri colorate nu arata deloc rau...

| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!
Eu sunt de părere că este strict treaba lor. Dacă aşa le place, atunci să poarte şi 100.
Sinceră să fiu pe mine nu mă încântă foarte mult însă mă gândesc în acelaşi timp că gusturile nu se discută.
Totuşi, o brăţară sau două arată destul de drăguţ.
Pa-pa.

| LegionarulRoman a răspuns:

Afemeiati.

| deeadeea111 a răspuns:

Depinde ce fel de bratari, acum se poarta alea colorate

| anonim_4396 explică (pentru deeadeea111):

Eu port din alea imitatie de piele big grin

| nowar a răspuns:

Nu mi se pare nimic exagerat atata timp cat nu poarta bratari groase la mana incat 'sa moara dusmanii' thinking

| alexblack00 a răspuns:

Eu sunt baiat si mi se pare ciudat sa port tot felul de bratarii pe mana adica e frumos sa ai o bratara nu zice nimeni dar nici prea exagerat ...eu sunt pasionat de ceasuri si cred ca e mai frumos sa porti un ceas pe mana decat bratarii Funda?big grin

| EuAiciPrezentPeNet a răspuns:

Una, doua mai merge dar vreo douazeci de bratari baiatul ala sar comporta ca o fata. Cei care poarta sunt ciudati

| Sunnywaves17 a răspuns:

Interesanti

| LeoVaka a răspuns:

Nu doar ca s-ar comporta doar ca o fata, dar ar da si impresia de cocalar! Pe bune, acum doar tiganii poarta bratari, lanticuri etc!