| Didy a întrebat:

De ce sunt mai multe femei decat barbati in lume?

25 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Mie mi se pare corecthee hee

Răspuns utilizator avertizat
| Bacemi a răspuns:

E o conspiratie laughing

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Asa a vrut Dumnezeu happy

| juniper a răspuns:

Din cauza ca nu mai sunt asa de multi cromozomi Y care determina sexul barbatului, in cateva mii sau zeci de ani, barbatii vor disparea.

| User a răspuns:

Pai. musulmanii au mai multe neveste. ce faceau daca era numar egal?

| I.Love.Football a răspuns:

Sexul copilului este influentat in mare parte si de pozitia sexuala.hee hee (apoi de adancimea penetrarii si momentul actului sexual in raport cu momentul ovulatiei).

| anaid a răspuns:

Nu stiu da daca imi dai fundita toata lumea e fericitalaughing

| georgiana a răspuns:

Noi suntem puterea! laughing

| DacaVreiSaVeziNimikTeRogSaDaiUnCLICK a răspuns:

Pentru ca femeile nasc copii si barbatii mor din cauza socului ca au unul
pentru ca na... unii sunt mai sensibili si cad repede.(glumeam). adevarul e pentru ca asa a vrut DUMNEZEU

| alessiaS a răspuns:

Pentru ca intot deauna trebuie sa existe o femeie care sa fie consolarea ta (barbat) dupa o cearta cu sotia laughing

| LuS[z] a răspuns:

Pentru ca femeile traiesc mai mult decat barbatii. E demonstrat stiintific

| enemig0 a răspuns:

Sunt mai...usuratice!

| hrdcore a răspuns:

Pentru menage au trois

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Terminase penisurile toate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Degeaba

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai din cauza razboaielor.mai ales cele 2 razboaie mondiale sau.baietii sunt mai greu de obtinuthee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca asa a fost sa fie...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa schimbam materialul de f-tut mai des happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la Eva pleaca toata treaba.cand Dumnezeu si-a dat seama ca a gresit a fost prea tarziu.ia trimis pe pamant pe el, ca o victima a eternelor si ale carei specii ii sunt definitorii intrebari "de ce?" si celelalte care`s de rigoare la o investigatie amanuntita facuta de un expert al meticulozitatii si implicarii in ceea ce isi propune sa faca.iar pe ea ca sa scape de gura ei clar.eh la Judecata de Apoi trebuia sa fie mai indulgent cu noi.dar daca dupa statistici ele sun nu stiu cate doar pentru un barbat.FRATILOR inseamnca ca pacatuim prea mult.si in prea multe feluri ca nici nu mai stie cum sa ne pedepseasca.sau suntem prea multi si ne da acu` ca sa mearga mai repede atunci.eu inca sper sa fie ultima varianta bine ca nu trebuie sa luam mai multe ca musulmanii.da alea am impresia ca is mai mild sa zic asa.si trebuie sa compenseze una strong,exemplar in specia ei care face exact ceea ce trebuie cu partenerii sai,cum face si vaduva neagra,doar ca pe un termen mult mai lung,in continuu si prin alte metode si mijloace pe care le ia ereditar, le duce spre perfectionare si le transmite la randul ei mai departe.as putea scrie o carte cu raspunsuri la intrebarea asta.da a inceput sa ma intrebe deja cat mai stau? cat e ceasul? la ora asta pe net? va dati seama ca a zis mai multe da eu nu am o atentie distributiva si pentru manturiea si iertarea, sper ca a unei mare parti din pacate, trebuie sa mergem inainte.nu stiu daca ar vrea cineva inapoi daca sar putea.doar daca vrei sa mai treci inca odata prin aceeasi "gura de lup"

| thealc a răspuns:

Ca sa avem de unde alege

| gingasull a răspuns:

Pentru ca noi barbatii sa avem posibilitatea sa avem si o nevasta si o amantawinking, la cate femei sunt... cred ca ne ajunge la fiecare barbat cate douahee hee.

| doar.eu a răspuns:

Pentru ca asa a vrut Dumnezeu si asa a crezut ca e mai bine.si pe buna dreptate laughing)

| aleexandru a răspuns:

Pentru a veat barbati c sa faca! laughing

| selin0023 a răspuns:

Există vorba în popor că fetele trebuie să se grăbească la măritat, pentru că bărbaţii sunt ceva mai puţini decât femeile. De fapt, lucrurile nu mai stau demult aşa. În acest moment, sunt cu aproximativ 48 de milioane şi jumătate mai mulţi bărbaţi decât femei în lume, deci ceva mai mult decât dublul populaţiei României.