| AndreiCorbu95 a întrebat:

De ce sunt mai multe femei decat barbati pe lume?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt mai multe femei. sunt maii multi barbatiiwinkinglaughing
Si nu stiu de ce. probabil ca asa se nasc. asta e ceva logic... Poti sa imi raspunzi la intrebarea de ce tu esti baiat si nu fata?
vezi... nu sti de ce. ca asa te`ai nascut ar fi singurul raspuns logic la intrebarea mea si tot odata si la intrebarea tawinkingwinkingwinking

2 răspunsuri:
| RoxAnana a răspuns:

Depinde de gene.depinde de nr de nasteri nu pot sa fie nr egale mereu

| inna a răspuns:

Asta as vrea si eu sa aflu laughing De ce?