| AnonimFaraPereche a întrebat:

Este adevarat ca la barbati se vede mai bine daca au baut decat la femei? Ca la barbati se vede pe față mai bine ca la femei?

4 răspunsuri:
| BroascaCuElice a răspuns:

Nu e adevarat

| PersonajFictiv a răspuns:

Nu,nu are nicio legatura.

| 393Dan a răspuns:

Da stii de ce? Pentru ca fetele isi acopera fata cu un strat de machiaj, ca nici nu se mai vede nimic chiar si atunci cand roseste cand vreun baiat ii da din ochi x]

| Radacini a răspuns:

Nu, nu este adevarat. Si daca o iei logic, femeile ar trebui sa fie mai putin rezistente la alcool, deci s-ar vedea mai usor.