| soraluisatan a întrebat:

De ce sunt tiganii negrii?(precizez ca n-am nimic cu ei)T/A

16 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Fiindca sunt niste ciori borate si handicapate venite din india!
eu am ceva cu ei!

Apache
| Apache a răspuns:

@Ciufuliciii
nu am ceva cu ei fiindca au o alta culoare, sau ca vin dintr-o anumita zona a glubului ...chiar ma doare in c*r.
Am ceva cu cei fiindca creaturile astea nu stiu altceva decat sa fure, sa isi marite copii la 12 ani, si sa ne faca de ras oriunde merg! ...ca sa nu mai spun ca au inventat si manelele...

| Comeandtellmesomething a răspuns:

Nu se spala [T/A guys.nici eu nu am nimic cu ei]

| giuly a răspuns:

Cred că tu eşti cea mai în măsură să ne spui.

| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Degeaba iti spun.Ca tot n-ai intelege.

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Pe ei nu sa pi$at pe ei cand erau mici ca sa se faca albi si acu toata lumea se pi$a pe ei da nu mai are efect

| Arthur a răspuns:

Păi unde ai văzut tu ciori albe?

| Ciufuliciii a răspuns:

@Apache: Daca erai rrom, aveai ceva cu romanii?raised eyebrows

| bombănucleară a răspuns:

Cand Dumnezeu i-a facut a ramas fara vopsea alba si a folosit una neagra.

| EvangelineDS a răspuns:

Sti tu dumnezeu cand a facut oameni pe pamant ma rog cand i-a facut albi probabil ia uitat prea mult la ''cuptor'' ca sa zic asa

| iulia7621 a răspuns:

Pentru ca era barza in concediu si i-a adus cioara!

| irinnnnnaaaaaa a răspuns:

Ca sa nu fie albi!
pai eu cred ca au fost maronii Dar(exista un Dar) deoarece si fiindca ca ei nu au mai facut baie de la botez si li s-au mai innegrit putin pielea.[ps:nici eu nu am nimic cu ei] t/a

| TpuNoName123 a răspuns:

Pt. că i-a adus cioaralaughing

| Jacquelinor a răspuns:

Țiganii provin din India. Acolo acela este pigmentul lor. S-au răspândit în lume de-a lungul timpului și încă nu și-au format propriul popor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E doar un bronz mai autentic...big grin

| 111_6772 a răspuns:

Nu stiu