| Daiana90 a întrebat:

am ochii de culoare intre negrii si caprui. un fel de maro foarte inchis.cum as putea sa fac sa mi se inchida sa ii am din nou negrii? (precizez ca i-am avut negrii acum cativa ani buni).

4 răspunsuri:
| rogvaiv10 a răspuns:

Si eu ii am negri si soer sa mi se deschida coluarea.

| Some0ne a răspuns:

Cred ca se pot inchide la culoare sau deschide daca folosesti un machiaj anume dar nu stiu ce fel de culori ar inchide culoarea happy
sper ca te.am ajutat poate te descurci u de aici.

pune intrebare p TPU in legatura cu ce culori scot in evidenta ochii negri happy

| AdriannaAdry a răspuns:

Parerea mea e ca nu prea ai ce sa faci. Incearca cu lentile de contact

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lentilewinking