| JustBeHappy a întrebat:

De ce toata lumea a fost impotriva mea cand LastChance ma jignit? Dece ma urati? Nu vam facut nimic.

22 răspunsuri:
| Bastet a răspuns:

Vorbim in Iad.ăăă,am uitat,nici măcar Dracu nu te suportă.

apropo, să vorbeşti aşa de rock atunci când nu mai porţi scutece, mâncami-ai cioara dă pă gard.

| MasterOfDisaster a răspuns:

Mda.tocmai mi-ai dat o durere de cap.noroc ca intrebarea nu e asa lunga, ca as fi avut nevoie de translator.

JustBeHappy and shut up!

| Sconcsiş a răspuns:

Cică nu ne-ai făcut nimic
http://www.tpu.ro/......-care-imi/
Băgaţi-aş tibia pe gât de copil retardat

| LoL a răspuns:

Pentru ca sunt cam mmulti prosti pe T/A care sunt mai obsedati de JB decat tine sau alti fani JB

da nu i baga in seama
si stiu ca voi primi stupizi da nu mi pasa la tot pasul JB JB JB JB fratilor mai incetati
deci cum ziceam nu i baga in seama tu pune intrebari si cand am ocazia o sa ti raspund la ele

| LoL a răspuns:

Aaaa si inca ceva...voi il urati pe JB si eu la fel dar totusi dc va razbunati pe fanii lui? fiecare cu geurile lui de muzica daca la unii le plac JB asta nu inseamna ca trebuie acum sa i omoram eram de aceeasi parere acum cateva zile poate chiar si ieri vroiam sa i dau afara de pe TPU pe ce care il plac pe JB dar apoi am relizat ca ce rost are? in loc sa ma distrez si sa pun intrebari pe TPU stau sa caut fiecare fan si sa l araportez? pe LadyJ JustinBieber si cei care sunt intr-adevar impotriva noastra sunt de acord sa i dam afara dar pe altii care chiar nu au facut nimic...nu vad motivul

stiu si la acest raspuns ca voi primi stupid dar sincer gt m am saturat de razboi

| LastChance a răspuns:

Iar pui fă întrebări cu numele meu?

neluL
| neluL a răspuns:

Nu te uraste nimeni, stai linistita! Unii usheri nu au aceeasi placere ca si tine, aceea de a-l adora pe Justin B.

| DudaYeah a răspuns:

Simpla ta prezenta este destul! laughing
mai vrei si sa ne faci ceva? sad

laughing

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Pentru ca nu primim obsedati si obsedate de bibăr

| Ingerash a răspuns:

E de la avatarul tau

Răspuns utilizator avertizat
| TeoPT a răspuns:

Cum a spus sconcs. Tu ai început prin a comenta despre legendele muzicii rock cum că ar fi niște drogați nespălați. Atâta ai putut tu judeca... Deci ne-ai făcut multe, îți meriți soarta.
Baftă

| Tequila a răspuns:

1. Toata lumea o uraste pe Justina Bieber, iar tu o reprezinti.
2. o.o HELL!

| AnaEindragostita a răspuns:

Tu cine esti? Nu te cunosc happy

| infires a răspuns:

N'are nimenni nimic cu tine, ci cu Jimmy Beaver (stiu ca am scris altfel) 99% dintre oameni de pe Terra il urasc iar restul sunt obsedati :J calmativa oamenilor, ca nu e un inger din rai tongue.

| Radieră a răspuns:

Don't Worry,
Just be happy
Don't worry be happy!

| DeeDee a răspuns:

1) Nobody likes a snitch.
2) Mai ales daca nu ne-ai prezentat si contextul.
3) LastChance si-a castigat respectul aici. Tu...nu.

| Biby a răspuns:

Bună.
Pentru că ne-ai enervat destul cu Biberonul tău.Chiar meriţi să fii jignită. Comportă-te normal şi nu mai spune nimic despre Justin Bieber şi nici noi nu o sa te mai insultăm.

| DarQueen a răspuns:

Dar tu de ce ne omori cu poza aia? Știi câți „fani" Justin Bieberon există pe TPU?
Mai cultivă-te în materie de muzică, și nu o să te urască nimeni. De fapt, noi urâm personajul ăla infect din poză, nu pe tine personal. happy

| Tasya05 a răspuns:

Suntetii niste prostii, handicapatii etc,, ( ma refer la cei care te-au dat commentarii nu la tinewinking
Mhaaaaaa! Potoliti-va odata! Ca nu va mai suport! Daca nu il suportatii pe Juss nu trebuie sa ii injuratii pe fanii lui!
Sincer nu imi pasa daca voi nu il suportatii pe justin( si nici tie nu ar trebui sa iti pese JustBeHappy).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ne-am saturat de Justin Bieber si de prostiile tale si ale altora despre acel nimeni de aia x-(
Pentru ca TPU. s-a saturat de Biberoniste!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca ai un r*hat cu ochi la avatar.