| alinutzacodruta a întrebat:

Ce urati cel mai mult pe lumea asta?big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Prostia de care dau dovadă medicii, nesimțirea lor și minciuna!
Pa, pa.

14 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Prostiihee hee
Numai de ei am partesad

| Silvia a răspuns:

Prostii.

| monyk a răspuns:

Urasc ura...nu imi place deloc acest sentiment, imi plac sentimentele pure si frumoase, urasc moartea, ca am de multe ori teama ca imi va lua pe cei dragi si nu vreaucrying...

| Vizitiul a răspuns:

Minciuna.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Minciuna, ipocrizia si lasitatea.

| daniDeeDee a răspuns:

Dinamo. laughing

| SweetCandy a răspuns:

1 nesimtirea
2 minciuna
3 aroganta

| viatadecacatt a răspuns:

Prietenii falsi, baietii infideli.

| St!L a răspuns:

Intrebarile stupide de pe TPU!

| Supradoza.De.Vise.Interzise a răspuns:

Minciuna!
Pur si simplu nu suport oamenii mincinosi!

| TeoIonela a răspuns:

Urasc sa ma trezesc dimineata deoarece in acea zi totul imi merge pe dos... urasc sa mi se spuna ca mi-a murit cineva apropiat(cum a fost astazi:a murit un baiat de 20 de ani care statea vizavi de mine.cryingcryingcrying(cryingvestea am primit-o azi dimineata si toata ziua a fost urata.sadurasc cearta zilnica, cu mama.cam atat. daca mai urasc ceva te anuntwinking

| I.Love.Football a răspuns:

Urasc momentele in care nu pot rade! norocul meu e ca acestea sunt f putine big grin

| yoooo1990 a răspuns:

Scoalahee hee Persoanele mincinoase, si in special curvele! Nu le supor nici daca mai omora!

| danayela18 a răspuns:

Sa fiu mintita si sa fiu povestita de altii