| akaa a întrebat:

De ce urasc femeile fotbalul? 3 motive in varianta video : http://mycrazzypage.blogspot.com
:)) Ce parere aveti?

7 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Daca urasc fotbalul sunt femeie? D:

| Bya132 a răspuns:

Eu sunt moartă după fotbal =p~

| seby27278 a răspuns (pentru Bya132):

Nu doar femeile urasc fotbalul sunt si baieti la care nu le place tongue

| Musique a răspuns:

Eu urasc acest sport...
e tipi barbatesc,ei cu asta se mandresc. laughing
da, deci, eu detest fotbalulwinking

| MasterOfDisaster a răspuns:

Nu urasc fotbalul, da nici nu imi place sa ma uit la meciuri...
mi se pare ca iti pierzi timpul cu fotbalul...dar e doar parerea mea.happy

| D3eaa a răspuns:

laughingsincer mie imi place sa ma uit la fotbal cand am chef dar cate o data baieti sunt prea egoisti se gandesc la ei si fotbal atata tot.dar depinde de persoana