| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a întrebat:

De curiozitate,tu cate intrebari sterse ai? Pun intrebarea asta pentru cei de la T/A, deci e buna categoria.

32 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

Şaptă întrebări, nouăjdouă răspunsuri şterse.

| CautNume a răspuns:

Eu am 3 intrebari sterse si...76 de raspunsuri sterse straight face

| єχcєєℓ a răspuns:

Vreo 24. .tu?

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu explică (pentru єχcєєℓ):

30 si 4 raspunsuri.Am intrebat si eu "Niga-niga-niga?" si admilul imi sterge intrebarea... laughing

| єχcєєℓ a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Eu am întrebat odată dacă Ana mai are capul spart și mi-au șters-o...nici n-am apucat să văd râspunsurile..very sadsad

| Ashadow a răspuns:

A disparut chestiuta aia de acolo, trebuie sa astept sa apara.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ashadow):

Dă-mi voie...

http://www.tpu.ro/continut-sters-admin

| Ashadow a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu puteai sa taci? laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ashadow):

Credeam că stabiliserăm deja că nu...

| Ashadow a răspuns:

5 intrebari...dar am 20 de raspunsuri deci...

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

3 sad
Nu mă lăsau să-mi cumpăr unicorn!

Da! Asta-i treaba? Nu asa se face!
De ce sa nu lasi o fetita micuta si draguta sa isi cumpere unicorn?

| 六兆年と一夜物語 a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Sunt vampir şi nu sunt aşa micuţă. deşi nu mai ştiu câţi ani am. thinking
Oricum, am reuşit să-mi iau unicorn big grin

Nu conteaza cati ani ai, tot micuta ramai pentru mine.
Ma bucur ca ti-ai luat unicorn.Sa il perii de doua ori pe zi si sa nu ii dai bobite de caini ca nu-i fac bine la pancreas.

| 六兆年と一夜物語 a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

sad
Dar mi-am făcut o fermă, că erau doi gemeni de sexe opuse big grin
Şi am învăţat multe despre ei tongue

Ma bucur pentru tine.Nimic nu e mai frumos decat o fata cu doi unicorni.

| Speed99 a răspuns:

Peste 20.

| W3R4 a răspuns:

Hm...una,am întrebat dacă există sirene. :3

HĂHĂ! laughing (nu m-am putut abţine)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

20... (Nici nu-s multe!)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine n-a fost cuminte, n-a fost!

| HermioneLove a răspuns:

16 raspunsuri sterse si 24 intrebari straight face Adminii sters ca n-au ce face (uneori!)
Si asta nu e seeexxyyyy! laughing

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu explică (pentru HermioneLove):

Poti sa imi dai o mostra din raspunsurile sterse?laughing

| HermioneLove a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

In general majoritatea raspunsurilor sterse sunt pentru ca am dat linkul de la un film, serial. Se considera a fi 'piraterie' straight faceSau unde am mai intrebat pe admini la unele intrebari puse de altii de ce mi-au sters intrebarile (acolo chiar ma enerveaza cand le sterge :@ ) si in loc sa-mi raspunda mi-au sters si raspunsu ala laughing

| SootheMySoul a răspuns:

0 raspunsuri, 4 intrebari

Întrebări recente